Czy to Twoja firma?

MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR praca

Sosnowiec

Od ponad trzech dekad Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ZIM-POMTÓR" Zbigniew Mazur jest synonimem niezawodności i jakości w branży odzieży ochronnej i roboczej. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku w Sosnowcu i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy nazwać się wiodącym producentem w naszej specjalistycznej dziedzinie, oferując największy w Polsce wybór ubrań spawalniczych i antyelektrostatycznych. Nasze produkty, w tym również ubrania kwasoochronne oraz odzież wielofunkcyjna, są wynikiem połączenia nowoczesnych technologii z tradycyjnym rzemiosłem. Każdy element naszej odzieży jest przemyślany, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy.

Za nasz sukces odpowiada zespół, który tworzy kilkadziesiąt osób. To dzięki ich zaangażowaniu i wysokiej kulturze pracy możemy pochwalić się efektywnym zarządzaniem, dużymi zdolnościami produkcyjnymi, konkurencyjnymi cenami i krótkimi terminami realizacji zleceń. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szeroka oferta, ale również dbałość o każdego klienta i jego potrzeby.

W naszym własnym parku maszynowym pracujemy na renomowanych hafciarkach marki Tajima, co pozwala nam na oferowanie nadruków firmowych metodą haftu komputerowego, dodając unikalności i profesjonalizmu dostarczanej odzieży. Rozumiemy, jak ważny jest wizerunek firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty nie tylko chroniły, ale i podkreślały profesjonalizm naszych klientów.

W "ZIM-POMTÓR" wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Jesteśmy tu, by wspierać bezpieczeństwo i komfort pracy, dostarczając odzież, która stoi na straży zdrowia i życia pracowników w różnych sektorach przemysłu. Zapraszamy do poznania naszej historii, produktów i wartości, które nas wyróżniają. Razem tworzymy bezpieczniejsze środowisko pracy.

MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR

Praca alert - powiadomienia

Praca MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR

  • Szwaczka

    MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Drukarz

    Dimograf
    • Bielsko-Biała
    Popularna
    Dodana
  • Kreślarz / konstruktor

    Zabi Sp. z o.o.
    • Czaniec
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Krawcowa/Krawiec

    PENT. Sp. z o.o.
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 650-5 800 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR

Siedziba główna

MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Katowice
  3. Lędziny
  4. Rybnik
  5. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MAZUR ZBIGNIEW PPH ZIM-POMTÓR - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    • Sosnowiec
    • Zakres obowiązków

      szycie odzieży roboczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: minimum 1 rok doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie minimalne + premia
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Sosnowcu