Czy to Twoja firma?

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR praca

Olsztyn

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR w Olsztynie

Czym się zajmujemy ? - myciem samochodu - zabezpieczaniem lakieru - zabezpieczaniem wnętrza - praniem tapicerki samochodowej - czyszczeniem i zabezpieczaniem tapicerki skórzanej - ozonowaniem - usuwaniem zapachów - detailingiem - przygotowywaniem samochodów do sprzedaży.

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR

Adres rejestrowy

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR - oferty archiwalne

  • Pracownik myjni ręcznej

    • Olsztyn
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 2 500-4 000 zł / mies.
    • Myjnia ręczna AUTO GLAMOUR poszukuje pracownika

      Oferowana praca nie jest trudna, więc jeśli masz chęci to wszystkiego Cię nauczymy!
      Jeśli jesteś zaineresowany/a zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 506150005,

      lub osobiście do biura naszej myjni na ulicy WESTERPLATTE 1 w Olsztynie.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków pracownika myjni należy przede wszystkim:

      -odpowiedzialne wsparcie innych pracowników w ogólnej kosmetyce aut tj. mycie, suszenie oraz woskowanie ręczne pojazdów,

      czyszczenie wnętrza auta (odkurzanie mycie kokpitu i szyb),

      -dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

      -dbanie o powierzony sprzęt.

      Wymagania

      Jeśli masz doświadczenie w tej branży to jeszcze lepiej! NIE CZEKAJ APLIKUJ

      Oferujemy

      W zamian za wykonywaną pracę oferujemy:

      -satysfakcję z wykonywanej pracy w młodym, energicznym zespole,

      -wysokie wynagrodzenia i dodatkowe premie wypłacane miesięcznie lub tygodniowo,

      -możliwość rozwoju i nabrania doświadczenia w branży,

      -elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika

      !!W zależności od chęci przyszłego pracownika wykonujemy również takie usługi jak pranie tapicerki, mycie podwozia/silnika itd, za które wypłacane są dodatkowe premie.Oprócz podstawowego wynagrodzenia, każdy z pracowników jest rozliczany indywidualnie w zależności od zaangażowania w wykonywaną pracę(+premia od prania etc.)!!

Pracodawcy w Olsztynie