Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński praca

Szczyrk

Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński

Siedziba główna

Praca Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Firma Handlowo Usługowa s.c Sławomir Popowski Norber Pepliński
    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Restauracja w Szczyrku zatrudni Kucharza / Kucharkę

      Zakres obowiązków

      • prace w kuchni
      • przygotowywanie potraw/ posiłków

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku kucharza,
      • umiejętność pracy zespołowej.

      Oferujemy

      • bardzo dobre warunki pracy,
      • prace na pełen etat,
      • aktrakcyjne warunki finansowe,
      • możliwość zakwaterowania.

Pracodawcy w Szczyrku