Czy to Twoja firma?

LUBEXIM praca

Lubsko

W sercu malowniczego Lubuskiego, gdzie zielone pola łączą się z niebieskim niebem, znajduje się LUBEXIM – nasze przedsiębiorstwo wielobranżowe, które od lat z pasją wspiera lokalną społeczność rolniczą. Nasza siedziba w Lubsku to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany jak część naszej wielkiej rolniczej rodziny.

W LUBEXIM rozumiemy, jak ważna jest ziemia i to, co z niej płynie. Dlatego z dumą oferujemy bogaty asortyment produktów, które pomagają naszym klientom osiągać najlepsze plony i dbać o swoje gospodarstwa. Od nawozów, które odżywiają ziemię, po pasze, które zapewniają zdrowie zwierzętom. Nasze środki ochrony roślin chronią uprawy przed szkodnikami, a wysokiej jakości nasiona są gwarancją obfitych żniw. Dopełnieniem naszej oferty są folie, siatki oraz oleje samochodowe, które każdego dnia ułatwiają pracę na roli.

Rozumiemy też, jak ważne są niezawodne maszyny w rolnictwie, dlatego zajmujemy się dystrybucją części do maszyn rolniczych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam doradzać najlepsze rozwiązania, które przekładają się na efektywność i sukces naszych klientów.

W 2012 roku nasza oferta wzbogaciła się o skład opału. Wprowadziliśmy do sprzedaży węgiel, miał węglowy, eko groszek i koks, by nasi klienci mogli cieszyć się ciepłem domowego ogniska bez względu na porę roku.

W LUBEXIM wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko biznes – to misja wspierania rolnictwa i dbania o dobro naszej planety. Dzielimy się wiedzą, doradzamy i jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą. Nasze zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności jest odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości, które kultywujemy z pokolenia na pokolenie.

Zapraszamy do współpracy z LUBEXIM, gdzie tradycja łączy się z innowacją, a jakość i zaufanie są fundamentem każdej relacji. Razem możemy więcej – dołącz do naszej rolniczej rodziny i przekonaj się, jak wiele możemy osiągnąć razem.

LUBEXIM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Lubsko
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy LUBEXIM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUBEXIM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LUBEXIM

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
LUBEXIM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LUBEXIM - oferty archiwalne

  • PRACA

    LUBEXIM
    • Lubsko
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      POWIESZ CO UMIESZ I TAKIE OBOWIĄZKI DOSTANIESZ

      Wymagania

      CHĘĆ DO PRACY A PIENIĄDZE SAME SIĘ PCHAJĄ

      Oferujemy

      TO CO TYLKO BĘDZIESZ CHCIAŁ JEŻELI SPROSTAM TYM WYMOGOM

Pracodawcy w Lubsku