Czy to Twoja firma?

Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian praca

Teresin

Zatrudnimy nauczyciela przedszkola i nauczyciela wspomagającego do Przedszkola Niepublicznego Leśna Akademia w Teresinie. Praca od zaraz. Cv prosimy wysyłać na adres mailowy:

Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Teresin
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Tymorek Consulting & Trading Tymorek Damian - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Teresin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego do Przedszkola Niepublicznego Leśna Akademia w Teresinie. Cv prosimy wysyłać na adres mailowy: apawlik24@gmail.com

      Zakres obowiązków

      Praca dydaktyczno-wychowawcza z dziećmi w wieku przedszkolnym

      Wymagania

      Studia kierunkowe na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w miłej atmosferze