Czy to Twoja firma?

WULKAN SA praca

Częstochowa

Spółka Akcyjna "WULKAN" powstała w 1993r. Historia fabryki sięga 1894 roku. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż odlewów żeliwnych.Produkujemy odlewy z żeliwa szarego na potrzeby przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego i maszynowego. Roczna zdolność produkcyjna zakładu wynosi ok. 9000 ton odlewów. Program produkcji obejmuje niemal 800 wyrobów w technologii DISA. Około 80% produkcji trafia na rynki zagraniczne.

WULKAN SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy WULKAN SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WULKAN SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WULKAN SA

Siedziba główna

WULKAN SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WULKAN SA - oferty archiwalne

  • Kierownik ds. zarzadzania jakością - Pełnomocnik ds. systemu zarządzania

    WULKAN SA
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu kontroli jakości,
      • nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych,
      • inicjowanie działań korygujących, raportowanie niezgodności,
      • optymalizacja kosztów związanych z jakością,
      • zapewnienie realizacji celów jakościowych,
      • komunikacja z klientami,
      • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
      • udział w audytach klienta,
      • przeprowadzanie audytów dostawców.

      Nasze wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne,
      • doświadczenie w pracy w dziale jakości w branży motoryzacyjnej,
      • dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,
      • praktyczna znajomość norm jakościowych IATF 16949, ISO 9001 oraz ISO 14001,
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
      • umiejętność stosowania narzędzi jakościowych: 8D, APQP, MSA, PPAP, FMEA, SPC itp.
      • umiejętność wymagania od siebie i innych,
      • odpowiedzialność i sumienność,
      • zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista.
      • Mile widziane: znajomość zasad metrologii i analizy pomiarowej, doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

      To oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z przemysłem motoryzacyjnym,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
      • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń,
      • pakiet socjalny,
      • prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

      O nas

      Wulkan SA produkuje odlewy żeliwne na potrzeby motoryzacji i innych gałęzi przemysłu.

      Firma łączy bogatą tradycję odlewniczą oraz nowoczesne technologie odlewania i obróbki odlewów, oferując najwyższej jakości produkty oraz usługi na światowy rynek.

      Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy, jeśli Pan/Pani:

      - posiada doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty lub kierownika jakości w branży automotive,

      - zna normy jakościowe IATF 16949, ISO 9001 oraz ISO 14001,

      - swobodnie komunikuje się w języku angielskim.

  • Koordynator działu obróbki skrawaniem

    WULKAN SA

      • Nadzór nad procesem produkcji odlewów żeliwnych,
      • bezpośredni nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
      • odpowiedzialność za ciągłość i płynność procesu produkcji,
      • optymalizacja procesów produkcyjnych,
      • nadzór nad osiąganiem kluczowych wskaźników i celów jakościowych w zakresie produkcji odlewów,
      • raportowanie wyników prac,
      • organizacja i koordynacja pracy podległych sobie pracowników,
      • efektywne zarządzanie podległymi pracownikami,
      • motywowanie i wspieranie podległych pracowników w celu osiągnięcia założonych celów,
      • podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów,
      • rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych,
      • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz procedur związanych z jakością i środowiskiem na podległym odcinku,
      • zapewnienie odpowiedniego rozwoju podległych pracowników na bazie istniejących norm, procedur, matryc kompetencji.

      • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane metalurgia, odlewnictwo, budowa maszyn lub pokrewne,
      • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i kierowaniu zespołem,
      • wiedza z zakresu odlewnictwa i zarządzania produkcją,
      • umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników,
      • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
      • dobra organizacja pracy własnej,
      • umiejętności komunikacyjne,
      • nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów,
      • umiejętność analitycznego myślenia.
      • Mile widziane: znajomość języka angielskiego.

      • Stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
      • zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę,
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
      • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny.

      O nas

Pracodawcy w Częstochowie