Czy to Twoja firma?

FOR BUSINESS praca

Rzeszów

Jesteśmy FOR BUSINESS, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i ubezpieczeń. Nasza podróż rozpoczęła się 2 września 2019 roku w malowniczym Łączkach Kucharskich, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która ma na celu wspieranie Twoich finansowych aspiracji.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej działalności finansowej i ubezpieczeniowej. Nasze usługi obejmują pozostałą finansową działalność usługową, działalność wspomagającą usługi finansowe, a także działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Rozumiemy, że świat finansów może być skomplikowany, dlatego stawiamy na prostotę i przejrzystość naszych rozwiązań. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze opcje dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nie ograniczamy się jednak tylko do usług finansowych. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne doradztwo, konsulting i audyt. Wszystko po to, abyś mógł podejmować świadome i przemyślane decyzje biznesowe.

Chociaż od 14 kwietnia 2022 roku nasza działalność jest zawieszona, to nasze zaangażowanie w pomoc naszym klientom pozostaje niezmienne. Pragniemy, abyś wiedział, że Twoje finansowe sukcesy są dla nas priorytetem i nieustannie dążymy do tego, aby być dla Ciebie wsparciem, na które możesz liczyć.

W FOR BUSINESS łączymy nowoczesne podejście z tradycyjnymi wartościami, takimi jak rzetelność, zaufanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możemy wspólnie osiągnąć Twoje cele finansowe.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twój rozwój i bezpieczeństwo finansowe. Razem możemy więcej!

FOR BUSINESS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy FOR BUSINESS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOR BUSINESS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FOR BUSINESS

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FOR BUSINESS
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca FOR BUSINESS - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    • Dębica
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Szukamy osób energicznych, żywiołowych, którzy chcieliby odnieść sukces w życiu zawodowym - nasza firma daje ku temu duże możliwości!

      Zakres obowiązków

      Pracując w naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

      - obsługę klientów zarówno firmowych jak i indywidualnych;

      - profesjonalne doradztwo;

      - aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

      - sprzedaż zgodnie ze standardami.

      Wymagania

      Jeżeli jesteś taką osobą a do tego spełniasz poniższe wymagania - nie czekaj, wyślij CV!

      - masz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży;

      - posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe;

      - potrafisz posługiwać się pakietem MS Office;

      - masz aktywne prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      Z naszej strony oferujemy:

      - poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania (podstawa plus prowizje i premie);

      - elastyczny czas pracy;

      - wsparcie na każdym etapie rozwoju;

      - możliwość pracy nawet w trakcie lockdownu (praca zdalna);

      - indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów;

      - nowoczesne narzędzia i mobilne aplikacje wspierające codzienną pracę.

Pracodawcy w Rzeszowie