Czy to Twoja firma?

CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina praca

Lędziny

W sercu Lędzin, z duchem współczucia i zaangażowania, rozkwita nasz Ośrodek Błogosławiona Karolina. Jesteśmy dumną częścią Caritas Archidiecezji Katowickiej, a nasza historia zaczęła się pisać w 2002 roku. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy się, by służyć wsparciem tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Nasza misja jest jasna i niezachwiana – działamy na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych psychicznie, dzieci i młodzieży, a także niesiemy pomoc charytatywną osobom starszym i bezdomnym. To właśnie dla nich stworzyliśmy miejsce, w którym mogą znaleźć oparcie, zrozumienie i profesjonalną opiekę.

Z dumą oferujemy szeroki zakres usług opiekuńczych i terapeutycznych. Nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy oraz Dzienna Terapeutyczna Świetlica to nie tylko miejsca, ale przede wszystkim społeczności, gdzie każda osoba może poczuć się wartościowa i potrzebna. Wspieramy 155 osób, dając im szansę na lepsze jutro.

Finansowanie naszej działalności pochodzi ze środków publicznych oraz od darczyńców, którzy swoją hojnością pozwalają nam rozwijać skrzydła i realizować nasze cele. Choć nie dysponujemy danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy unikalnych przewag konkurencyjnych, to wiemy, że nasza praca ma realny wpływ na życie wielu ludzi.

W naszym Ośrodku każdy dzień to nowa historia pełna wyzwań, ale i ogromnej satysfakcji płynącej z pomocy innym. Jesteśmy przekonani, że nasza praca to nie tylko usługi, które oferujemy, ale przede wszystkim serce i zaangażowanie, które wkładamy w każde działanie.

Zapraszamy do współtworzenia tej opowieści – opowieści o nadziei, wsparciu i ludzkiej solidarności. Razem możemy więcej, a nasz Ośrodek Błogosławiona Karolina jest tego żywym przykładem.

CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina

Siedziba główna

CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ruda Śląska
  2. Katowice
  3. Siemianowice Śląskie

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CARITAS Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta (7/8 etatu)

    • Lędziny
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć i opieka w grupie osób z zakresu rehabilitacji ruchowej w Środowiskowym Domu Samopomocy w Lędzinach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie lub wyższe kierunkowe. Doświadczenie zawodowe: minimum 3 miesięczne poświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi/ z niepełnosprawnością intelektualną. Praca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Lędzinach. Prowadzenie zajęć głównie indywidualnych, zespołowych z osobami niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lędzinach