CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej
CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Kazimierza Wielkiego 13 44-194 Knurów
NIP
9691583806
REGON
241789430
KRS
0000492327
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.12.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.10.Z Działalność szpitali
  • 86.22.Z Praktyka lekarska specjalistyczna
  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

2.9

Na podstawie 12 ocen z Google.

Nadzieja Bahdanovič

"Miły życzliwy personel, dobra obsługa. Nie miłam przez rok problemów żeby tam się dodzwonić."

10 miesięcy temu

Sebastian KULIGOWSKI

"W porządku ludzie tam są i dobra atmosfera tam panuje"

11 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Knurów
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Zabrze
  5. Wrocław
  6. Łódź
  7. Rybnik
  8. Ruda Śląska
  9. Bielsko-Biała
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    • Knurów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: wyższe kierunkowe; doświadczenie zawodowe; zakres obowiązków: wsparcie medyczne w zakresie świadczeń pielęgniarskich; miejsce pracy: Knurów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta - rehabilitacja pacjentów w warunkach domowych

    • Knurów
    • pełny etat

      Wykształcenie wyższe; aktualne prawo wykonywania zawodu; zakres obowiązków: praca z pacjentami w warunkach domowych; miejsce pracy Knurów;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Pielęgniarka instrumentariuszka

    • Knurów

      Wykształcenie: wyższe kierunkowe; doświadczenie zawodowe; miejsce pracy: Knurów (miejsce pobytu pacjentów)

      Oferujemy

Pracodawcy w Knurowie