Czy to Twoja firma?

BR JM praca

Żywiec

Witajcie w świecie Grupy Żywiec – miejsca, gdzie pasja spotyka się z tradycją, a jakość piwa jest odzwierciedleniem naszego dziedzictwa. Jesteśmy dumni, że możemy się z Wami podzielić naszą historią, która zaczęła się w momencie debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 1991 roku. Od tego czasu, jako jeden z czołowych producentów piwa w Polsce, nieustannie dbamy o to, by nasze piwo było synonimem najwyższej klasy.


Nasza flagowa marka, Żywiec, to nie tylko ikona polskiego piwowarstwa, ale również ambasador naszego kraju na arenie międzynarodowej, obecna w ponad 30 krajach. To piwo, które łączy w sobie bogatą historię i współczesne smaki, jest sercem naszego portfolio, które obejmuje 13 styli piwnych, 12 marek i ponad 40 produktów. Wśród nich znajdziecie również piwa regionalne, takie jak Królewskie, Leżajsk, Specjal czy Brackie, każde z nich warzone z unikalnym charakterem i lokalnym duchem.

Produkcja naszego piwa odbywa się w pięciu browarach, w tym w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu i Browarze Zamkowym Cieszyn, gdzie tradycja piwowarska jest pielęgnowana od wieków. Jako część globalnej Grupy HEINEKEN, korzystamy z międzynarodowego doświadczenia, jednocześnie dbając o lokalne dziedzictwo i unikalność naszych piw.

Nasze zaangażowanie w tworzenie piwa najwyższej jakości jest niezachwiane. Choć nie podajemy tutaj naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, możecie być pewni, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy. W końcu, to właśnie jakość jest fundamentem naszej marki.

Jesteśmy dumni z naszego miejsca w świecie piwa, ale to, co nas naprawdę wyróżnia, to nasze korzenie i tożsamość. Jako Grupa Żywiec, jesteśmy więcej niż tylko producentem piwa – jesteśmy częścią kultury i historii, która żyje w każdym łyku naszego piwa. Zapraszamy Was do odkrywania naszej historii, smaków i pasji, które tworzą naszą wyjątkową opowieść.

Oferty pracy BR JM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BR JM

Mapa BR JM

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
BR JM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Żywiec

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Żywcu