Czy to Twoja firma?

IM CAGANOWSCY sp. z o.o. praca

Konin

Głównym profilem naszej firmy jest transport samochodowy.
Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim.

Przedsiębiorstwo oferuje:

transport samochodowy
usługi transpotu samochodowego

transport tirem

transport ciężarówką.

IM CAGANOWSCY SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Konin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy IM CAGANOWSCY SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IM CAGANOWSCY SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IM CAGANOWSCY SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
IM CAGANOWSCY SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca IM CAGANOWSCY SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Dodane 27 lipca 2021 Praca dla kierowców C+E z Poznania, Konina okolic Wrocławia i Legnicy.

    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 7 000-9 000 zł / mies.
    • Podwójna obsada.

      Zestaw BDF.

      Stała trasa, obsługa firmy Amazon/GLS/DHL

      Praca w systemie tygodniowym lub 2/1 lub 3/1

      Poszukujemy kierowców także, którzy chcą zdobyć doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych typu Ciągnik Siodłowy, Zestaw kontenerowy BDF lub rozpocząć pracę na trasach międzynarodowych w podwójnej obsadzie z możliwością przyuczenia do zawodu.

      Wynagrodzenie w zależności linii od 7-8 tysięcy i więcej przy większej ilości dni pracy. System 2/1 praca pod GLS wolno planowane po Europie oraz możliwe wyjazdy do Anglii.Wynagrodzenie ustalane indywidualnie .

      Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV poprzez adres email lub kontakt telefoniczny 665 759 569, 603172247.

      Також шукаємо досвідчених водіїв зі Сходу. Якщо зацікавлені дзвоніть на номер

      +48 601 096 557 Tel./ Viber

      Zakres obowiązków

      • terminowa realizacja zleceń
      • dyspozycyjność
      • dbanie o powierzony sprzęt

      Wymagania

      • Kierowca C+E
      • z doświadczeniem
      • bez- mozliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • możliwość rozwoju
      • mozliwość nabycia doświadczenia

Pracodawcy w Koninie