PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa bankowość / finanse doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Rafałowska 2A 04-992 Warszawa
NIP
9522170800
REGON
368789749
KRS
0000704650
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
20.11.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.75.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.75.Z Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.4

Na podstawie 1 ocena z Google.

Sławomir Bednarek

"Kiedy znalazłem się w trudnej sytuacji finansowej, nie mogłem sam dogadać się z bankiem. Byłem przerażony i bezradny. Nie wiedziałem, jak negocjować z bankiem, aby uzyskać korzystne warunki spłaty zadłużenia. Wtedy trafiłem na tą firmę. Od razu poczułem, że trafiłem w dobre miejsce. Pracownicy firmy byli bardzo empatyczni i zrozumieli moją sytuację. Poświęcili mi dużo czasu, aby wyjaśnić mi cały proces negocjacji i pomóc mi przygotować się do rozmowy z bankiem. Dzięki ich pomocy udało mi się uzyskać korzystne warunki spłaty zadłużenia. Jestem bardzo wdzięczny za ich pomoc."

2 miesiące temu

Michał F (Michał94)

"Firma pomogła w umorzeniu odsetek od kredytu i pomogło to w innych zobowiązaniach."

Rene

Rene

"Wysłuchają, traktują jak człowieka, znajdą rozwiązanie, pomogą. Polecam"

Joanna Przybysz

"Współpraca przy restrukturyzacji zadłużenia na najwyższym poziomie. Polecam :)"

3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bytom
  4. Radzymin
  5. Gdańsk
  6. Łódź
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca finansowy ( 124 j)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koordynacja ogłoszeń ( pożyczki, kredyty) przyjmowanie dokumentów finansowych od klientów, przekazywanie do dalszej analizy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy biurowej, najlepiej w kancelarii prawnej lub komorniczej. Praca w Kancelarii Ekonomiczno-Prawnej Warszawa Falenica

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 000 zł netto + do 40 % premii
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie