Czy to Twoja firma?

PERFECT ONE sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj, jestem częścią PERFECT ONE – firmy, która z pasją i zaangażowaniem wspiera przedsiębiorców w Warszawie i nie tylko. Nasza działalność to przede wszystkim doradztwo gospodarcze, ale nie ograniczamy się tylko do tego. Z dumą oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują handel hurtowy i detaliczny, działalność finansową i ubezpieczeniową, a także profesjonalne wsparcie na rynku nieruchomości.

Rozumiemy, jak złożony i dynamiczny jest świat biznesu, dlatego nasze usługi są tak różnorodne – od doradztwa biznesowego po szeroko pojętą działalność wspierającą. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju własnej firmy.

Nasze działania są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom i wyzwaniom, które przed nimi stoją.

Chociaż nie mogę podzielić się naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, mogę zapewnić, że każdy dzień w PERFECT ONE to krok naprzód w dążeniu do doskonałości i budowania trwałych relacji z naszymi klientami. Nasze usługi są naszą wizytówką, a zadowolenie klientów – najlepszym świadectwem jakości naszej pracy.

Zapraszam do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa bankowość / finanse doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bytom
  4. Radzymin
  5. Gdańsk
  6. Łódź
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz
  9. Kraków
  10. Sulejówek

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca finansowy ( 124 j)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koordynacja ogłoszeń ( pożyczki, kredyty) przyjmowanie dokumentów finansowych od klientów, przekazywanie do dalszej analizy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy biurowej, najlepiej w kancelarii prawnej lub komorniczej. Praca w Kancelarii Ekonomiczno-Prawnej Warszawa Falenica

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 000 zł netto + do 40 % premii
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie