Wasz Styl Catering

Czy to Twoja firma?

Wasz Styl Catering praca

Bydgoszcz

Wasz Styl Catering - firma z 25 letnim doświadczeniem.

Link do strony internetowej firmy: https://waszstyl.pl/

Wasz Styl Catering najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Wasz Styl Catering

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wasz Styl Catering

Mapa Wasz Styl Catering

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Wasz Styl Catering - oferty archiwalne

  • Obsługa wydawki

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Miejsce pracy – stołówka firmowa

      Godziny pracy: od 7.00 do 19.00 w systemie 2 dni pracy, dwa lub jeden dzień wolny

      Soboty i niedziele pracujące do godz. 15:00

      Praca będzie również w okresie ewentualnego lockdownu

      Prosimy o podawanie konkretnych, dogodnych dla Państwa terminów, w których mogliby się Państwo pojawić na rozmowie kwalifikacyjnej.

      Zakres obowiązków

      - utrzymanie porządku na stanowisku pracy

      - wydawanie gotowych posiłków

      - mycie naczyń

      - codzienne dowożenie i zwożenie produktów z głównej kuchni

      Do całego zespołu należy utrzymywanie porządku w zapleczu socjalnym (szatnia + toaleta)

      Wymagania

      - posiadanie książeczki sanepidowskiej

      - posiadanie prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      - darmowe posiłki

      - darmowy parking

      - elastyczny grafik

      - zniżki pracownicze

      - samochód służbowy

      - stawka za godzinę ustalana jest indywidulanie

  • Pomoc kuchenna

    • Bydgoszcz

      - przygotowywanie prostych posiłków ( typu hamburger, zapiekanka, sałatka, deser, etc.)

      - wydawanie posiłków gotowych (przyjeżdżają z kuchni zewnętrznej, trzeba je odgrzać w piecu)

      - mycie naczyń (np. garnki, patenie - nie na zmywaku)

      Wymagania

      konieczność posiadania książeczki sanepidowskiej

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy