Czy to Twoja firma?

Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński praca

Wysokie Mazowieckie

Witaj, jestem Rafał Jabłoński i z dumą przedstawiam Ci moją pasję, którą jest rolnictwo. Moje gospodarstwo rolne, usytuowane w malowniczej miejscowości Nowe Żochy w sercu województwa podlaskiego, to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Od lipca 2010 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług rolniczych, skupiając się na produkcji zwierzęcej i roślinnej.

Z biegiem lat, nasze doświadczenie w branży rolniczej pozwoliło nam na wypracowanie solidnej pozycji na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty i usługi cieszą się zaufaniem klientów, którzy doceniają nasze zaangażowanie w dostarczanie żywności najwyższej jakości. Nasza działalność opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb rolnictwa oraz na ciągłym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

W naszym gospodarstwie każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Dbamy o to, aby nasza praca była zgodna z naturą i wspierała zrównoważony rozwój. Nasze metody produkcji są efektem wieloletnich obserwacji i nauki, a także otwartości na innowacje, które pozwalają nam na ciągłe podnoszenie jakości naszych usług.

Jesteśmy tu dla Ciebie, aby dostarczać produkty, które są synonimem zdrowia i naturalności. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których ważne są tradycja, doświadczenie i najwyższa jakość usług rolniczych. Razem możemy więcej – dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów i klientów.

Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński

Siedziba główna

Praca Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński
    • Zambrów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 9 000 zł / mies.
    • Stanowisko: Kierowca samochodu ciężarowego

      Miejsce pracy: Zambrów

      Zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 604-211-735

      Zakres obowiązków

      • kierowca C+E,
      • zwózka mleka Mlekpol Zambrów.

      Wymagania

      • prawo jazdy C+E,
      • minimalne doświadczenie.

      Oferujemy

      • umowa o prace,
      • stałą praca,
      • dobre zarobki.
      • 280 zł kurs.

Pracodawcy w Wysokiem Mazowieckiem