Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM praca

Wysokie Mazowieckie
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Psycholog

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pedagog specjalny

      Pedagog specjalny

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia
  • Nauczyciel języka angielskiego

    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Uczenie języka angielskiego uczniów.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Wysokiem Mazowieckiem