Czy to Twoja firma?

MM SYSTEM praca

Konin

Od ponad trzech dekad, "MM SYSTEM" z Konina, jest synonimem innowacji i wszechstronności w świecie technologii i nie tylko. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to postanowiliśmy wejść na rynek z ambicją dostarczania produktów i usług najwyższej jakości. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży gier wideo, które zapewniają rozrywkę i emocje dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Nasze komputery stacjonarne i laptopy to połączenie wydajności i niezawodności, idealne zarówno do pracy, jak i zabawy. Oferujemy również szeroką gamę oprogramowania, które pomaga w prowadzeniu biznesu, edukacji czy codziennym życiu.

Jesteśmy dumni z naszej produkcji tekstyliów i odzieży, gdzie każdy produkt jest wynikiem połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym designem. Nasze usługi informatyczne, w tym naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego, hosting czy projektowanie systemów komputerowych, są zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdzają zadowoleni klienci.

W "MM SYSTEM" rozumiemy również znaczenie szybkiej i niezawodnej komunikacji, dlatego nasze usługi pocztowe i kurierskie są zawsze terminowe i efektywne. Wspieramy też naszych klientów w zakresie doradztwa informatycznego, oferując rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży i usług. Jesteśmy również aktywni w dziedzinie dzierżawy kas sklepowych, naprawy sprzętu audiowizualnego, a także wypożyczania kaset i płyt. Każda z tych usług jest realizowana z myślą o wygodzie i satysfakcji naszych klientów.

W "MM SYSTEM" wierzymy, że sukces leży w ciągłym dążeniu do doskonałości i innowacji. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości jest niezmiennie silne, a nasza historia i doświadczenie są świadectwem naszej pasji i determinacji w osiąganiu celów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali "MM SYSTEM".

MM SYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Konin
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy MM SYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MM SYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MM SYSTEM

Siedziba główna

Praca MM SYSTEM - oferty archiwalne

  • Serwisant

    MM SYSTEM
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma komputerowa MM SYSTEM w Koninie poszukuje na samodzielne stanowisko serwisant.

      CV + zdjęcie, proszę przesłać mailem na adres: praca_mm@onet.pl

      Zakres obowiązków

      • Serwis, naprawa, wdrożenia.
      • Samodzielna praca dopiero po przejściu szkolenia.

      Wymagania

      • znajomość branży komputerowej i podstawowe umiejętności serwisowe
      • prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • praca na umowę o pracę.

Pracodawcy w Koninie