AL FINANCE SP.  Z O.O.

Czy to Twoja firma?

AL FINANCE sp. z o.o. praca

Katowice

AL FINANCE SP.  Z O.O.

AL FINANCE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media obsługa klienta / call center

Oferty pracy AL FINANCE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AL FINANCE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka lekarska

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa AL FINANCE SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

AL FINANCE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AL FINANCE SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Suwalki
  4. Warszawa
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca AL FINANCE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta ds. Contact Center

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Bancovo to pierwsza w Polsce platforma, na której Klient ma możliwość porównania produktów bankowych i pozabankowych oraz dokonania zakupu bez wychodzenia z serwisu. Rosnąca lista partnerów zapewnia naszym Klientom szeroki wachlarz ofert, co umożliwia dokonanie właściwego wyboru.

      Zakres obowiązków

      • telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym
      • sprzedaż produktów finansowych
      • budowanie długofalowych relacji z Klientami
      • realizowanie postawionych celów i wskaźników
      • dbanie o wysoką jakość obsługi
      • wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      • możesz pochwalić się sukcesami w sprzedaży przez telefon i/lub jesteś liderem sprzedaży w swoim zespole
      • masz min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
      • jesteś osobą komunikatywną i masz dobrą dykcję
      • lubisz pracę z ludźmi
      • jesteś dyspozycyjny by pracować w systemie zmianowym (8:00-20:00)
      • masz wykształcenie min. średnie
      • płynnie obsługujesz komputer

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę (poszukujemy osób, z którymi zbudujemy stabilny zespół na długi czas)
      • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od doświadczenia od 2800zł do 3200zł brutto ) oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników
      • prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie – czyli wszystko by Twoje ciało dobrze się czuło!
      • rozwój zawodowy – poszerzanie doświadczenia i możliwość awansu w strukturach organizacji
      • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i testach
      • praca w nowoczesnej instytucji finansowej (fintech)
      • fajna atmosfera w energicznym i uśmiechniętym Zespole
      • motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
      • możliwość zdrowej rywalizacji

    • Sopot

      Wymagania

      • lubisz zmiany i chcesz nauczyć się czegoś nowego w środowisku startupowym
      • lubisz i możesz pracować w systemie zmianowym (8:00-19:00),
      • dobrze obsługujesz komputer

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę (poszukujemy osób, z którymi zbudujemy stabilny zespół na długi czas),
      • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od doświadczenia 2800-3200zł brutto przy pełnym etacie ) oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników – maksymalne kwoty prowizji 5000 zł brutto,
      • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie,
      • rozwój zawodowy i poszerzanie doświadczenia,
      • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i testach,
      • pracę w nowoczesnej instytucji finansowej (fintech),
      • motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Pracodawcy w Katowicach