Czy to Twoja firma?

FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK praca

Rybnik
FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK

Siedziba główna

Praca FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK - oferty archiwalne

  • Obsługa techniczna obiektu/elektromechanik

    FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane wykształcenie min. zawodowe elektryczne, uprawnienia SEP G1 i G2 w zakresie E, prawo jazdy kat.B. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych, instalacja nagłośnienia, dyspozycyjność, komunikatywność, usuwanie awarii i usterek, dbanie o właściwy stan techniczny obiektu. Wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej.
      Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy dostarczyć w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko: Obsługa techniczna obiektów / elektromechanik do 31.07.2022 r. do sekretariatu Fundacji, pocztą na adres: Fundacja Elektrowni Rybnik ul. Podmiejska 43, 44-207 Rybnik lub mailem: sekretariat@fundacjaelektrownirybnik.pl Więcej szczegółów na strone:

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B , uprawnienia SEP G1 i G2 w zakresie E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku