STUDIO BUFFO SP Z O O

Czy to Twoja firma?

STUDIO BUFFO SP Z O O praca

Warszawa

Studio Piosenki „Metro”, to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu „Metro”, właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie.

STUDIO BUFFO SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Muzyk Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy STUDIO BUFFO SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUDIO BUFFO SP Z O O

Praca STUDIO BUFFO SP Z O O - oferty archiwalne

  • Nauczyciel Wokalistyki

    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Studio Piosenki "Metro", to sieć szkół organizowanych przez twórców musicalu "Metro", właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie. W związku z rozwojem projektu poszukujemy: Nauczyciela Wokalistyki w Grudziądzu, który poprowadzi artystyczne zajęcia pozalekcyjne w SPM. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie wybranymi osobami.

      Nauczyciel Wokalistyki

      Obowiązki

      • Talent Artystyczny oraz Pedagogiczny
      • Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie muzyczne lub
      • Wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu wychowania muzycznego
      • Zaawansowanego doświadczenia zawodowego o profilu muzycznym i pedagogicznym
      • Umiejętność organizacji własnej pracy

      Oferujemy

      • Pracę z największymi ekspertami w branży
      • Dodatkową pracę niezależną od pracy etatowej
      • Zatrudnienie na zasadach umowy zlecenie
      • Udział w szkoleniach
      • Możliwość udziały w wydarzeniach kulturowych, konkursach, przedstawienia bądź koncertach

Pracodawcy w Warszawie