Czy to Twoja firma?

Hydro-Domar praca

Rzeszów

Witaj! Nazywamy się Hydro-Domar i jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w świecie hydrauliki i ogrzewania. Nasza historia zaczęła się w malowniczej Kielanówce, sercu województwa podkarpackiego, gdzie od 2008 roku rozwijamy naszą pasję do tworzenia i utrzymania systemów, które są niezbędne w każdym domu i przedsiębiorstwie.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych, a nasze produkty i usługi są synonimem jakości i niezawodności. Nasza oferta jest szeroka – od sprzedaży hurtowej wyrobów metalowych, przez produkcję precyzyjnych instrumentów pomiarowych, aż po kompleksową naprawę i konserwację urządzeń. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w branży, które pozwala nam szybko i skutecznie reagować na wszelkie awarie hydrauliczne.

W Hydro-Domar wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klienta to podstawa sukcesu. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Znamy wartość solidnej pracy i zawsze jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma to nie tylko produkty i usługi, to przede wszystkim ludzie – zespół profesjonalistów, który z pasją podchodzi do każdego zadania. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy Hydro-Domar – Twoje wsparcie w każdej sytuacji, gdy liczy się profesjonalizm i doświadczenie. Zapraszamy do współpracy!

Hydro-Domar najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Hydro-Domar

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hydro-Domar

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hydro-Domar

Siedziba główna

Praca Hydro-Domar - oferty archiwalne

  • Kierowca magazynier

    Hydro-Domar
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do zakresu obowiązku należy.

      Kompletowanie zamówień

      Przyjmowanie towaru i rozłożenie.

      Dostawa zamówionego towaru do klienta.

      Prawo jazdy kategori B

      Doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t

      Sumienność.

      Oferujemy

      Miejsce pracy Rzeszów

      Godziny pracy 7,30 - 16,30

      Wynagrodzenie 2900 netto

Pracodawcy w Rzeszowie