Confirme Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Confirme sp. z o.o. praca

Radom

Confirme sp.zo.o. to rodzinna spółka istniejąca od 1989 roku. Jest jednym z wiodących dystrybutorów wyrobów stalowych wykorzystywanych w budownictwie oraz renomowany dostawca prefabrykatów zbrojeniowych.

Siedziba i biuro zarządu spółki mieści się w Warszawie,ale działalność operacyjna prowadzona jest w Radomiu, gdzie znajduję się centrum logistyczno-magazynowe,a także nowo wybudowany zakład przetwórstwa stali.

Confirme Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Radom
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Confirme Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Confirme Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Confirme Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Radom
  3. Lublin
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Zabrze
  7. Katowice
  8. Poznań
  9. Wrocław
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Confirme Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji/operator

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn do produkcji prefabrykatów zbrojeniowych
      • kontrola wytwarzanych elementów
      • realizacja planów produkcyjnych

      Wymagania

      • podstawowej znajomości rysunku technicznego
      • zaangażowania w wykonywanej pracy
      • zdolności mechanicznych

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie
      • umowę o pracę
      • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i zangażowania
      • możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy
      • kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe
  • Zastępca kierownika logistyki

    • Radom
    • Jesteśmy doświadczoną firmą produkcyjno - handlową. Działamy aktywnie na terenie całego kraju i za granicą. W celu utrzymania wysokiego poziomu dostaw stale unowocześniamy i powiększamy naszą flotę transportową. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko specjalisty d/s logistyki, zastępcy kierownika logistyki

      Zastępca kierownika logistyki

      LK0301

      Obowiązki

      • planowanie transportu w przewozach krajowych i międzynarodowych
      • dbałość o terminowość dostaw
      • nadzór nad zespołem
      • nadzór nad dokumentacją transportowo-spedycyjną
      • optymalizacja kosztów transportowych.

      Wymagania

      • znajomość zagadnień związanych z logistyką i czasem pracy kierowców
      • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
      • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
      • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
      • umiejętności negocjacyjne
      • umiejętność pracy pod presją czasu.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełen etat
      • stabilne zatrudnienie
      • szeroki zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      • wsparcie ekspertów zespołu INELO

Pracodawcy w Radomiu