Czy to Twoja firma?

Agencja Reklamy J.V. Duet praca

Starogard Gdański

Agencja Reklamy "J.V. DUET" z siedzibą w Starogardzie Gdańskim to renomowany partner w dziedzinie marketingu i reklamy, który od 2009 roku nieustannie wspiera rozwój lokalnych przedsiębiorstw. Nasza oferta to połączenie tradycyjnych metod reklamy z nowoczesnymi rozwiązaniami cyfrowymi, w tym wydruki wielkoformatowe, druk cyfrowy i offsetowy, a także efektowne billboardy i tablice reklamowe. Specjalizujemy się w tworzeniu reklam świetlnych, liter przestrzennych oraz nadruków na odzieży, które wyróżniają się na tle konkurencji.

Zaangażowanie w każdy projekt, od roll-upów i standów, przez oklejanie pojazdów, po oklejanie okien i drzwi, świadczy o naszym profesjonalizmie i kreatywności. Oferujemy również szeroką gamę gadżetów reklamowych oraz kompleksowe usługi związane z projektowaniem stron internetowych, ich administrowaniem, aktualizacjami, a także obsługą domen internetowych i hostingiem.

Nasze usługi uzupełniają prace informatyczne, w tym wprowadzanie danych, skład, skanowanie obustronne, naprawy komputerów oraz prowadzenie baz danych. Zajmujemy się również nagrywaniem filmów, wywoływaniem fotografii i retuszowaniem zdjęć, co pozwala na kompleksową obsługę wymagań reklamowych naszych klientów.

W Agencji Reklamy "J.V. DUET" rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wczuwając się w potrzeby i oczekiwania zleceniodawców, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie i umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniającego się rynku reklamowego to gwarancja satysfakcji i efektywności działań promocyjnych.

Agencja Reklamy J.V. Duet najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Agencja Reklamy J.V. Duet

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agencja Reklamy J.V. Duet

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agencja Reklamy J.V. Duet

Siedziba główna

Praca Agencja Reklamy J.V. Duet - oferty archiwalne

  • Grafik komputerowy

    Agencja Reklamy J.V. Duet
    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy osobę do obsługi klienta, tworzenia projektów graficznych (pracujemy na: CorelDRAW i Adobe Photoshop), przygotowania materiałów do druku itp.

      Nie wchodzi w grę praca zdalna. Konieczne doświadczenie w pracy na CorelDRAW i Adobe Photoshop.

      Zakres obowiązków

      tworzenia projektów graficznych

      Wymagania

      doświadczenie w pracy na CorelDRAW i Adobe Photoshop.

      Oferujemy

      Umowę o pracę, praca w miłym towarzystwie, godziny pracy elastyczne

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim