Czy to Twoja firma?

AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ praca

Biała Podlaska

Od ponad dwóch dekad, AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w sercu Białej Podlaskiej. Nasza historia sięga 1995 roku, kiedy to z pasji do motoryzacji i mechaniki zrodził się pomysł na stworzenie miejsca, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, aby zapewnić najlepszą jakość usług.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług motoryzacyjnych, które obejmują elektrykę samochodową, przeglądy i kontrole techniczne, diagnostykę komputerową, serwis hamulców, wymianę szyb, obsługę akumulatorów, wymianę olejów i filtrów, naprawę silników, zawieszeń, układów napędowych, skrzyń biegów, układów wydechowych oraz elektronikę samochodową. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kierowców, którzy oczekują kompleksowej obsługi w jednym miejscu.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy liczby zatrudnionych pracowników, jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. To oni są dla nas najlepszym świadectwem jakości i zaangażowania, z jakim podchodzimy do każdego zlecenia.

W AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych umiejętności. Wierzymy, że tylko dzięki temu możemy utrzymać wysoki standard usług i sprostać oczekiwaniom klientów, którzy powierzają nam swoje pojazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zadbamy o Twój samochód z taką samą troską, jak gdyby był nasz własny.

AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Biała Podlaska
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ

Siedziba główna

Praca AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ - oferty archiwalne

  • MECHANIK SAMOCHODOWY

    AUTO DIESEL DOMAŃSKI ANDRZEJ
    • Biała Podlaska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-4 500 zł / mies.
    • Poszukuję osoby do pracy na stanowisko mechanika samochodowego.
      KONTAKT TEL. 509278350

      Zakres obowiązków

      naprawa samochodów osobowych i dostawczych

      Wymagania

      doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
      wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
      samodzielność i odpowiedzialność
      dobra organizacja pracy
      lub osoba do przyuczenia

Pracodawcy w Białej Podlaskiej