Czy to Twoja firma?

Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska praca

Katowice

Witaj w świecie ekskluzywnego wypoczynku, gdzie jakość spotyka się z elegancją. Jesteśmy Sklepem Meblowym Deko, zlokalizowanym w sercu Katowic, gdzie od 2007 roku z pasją tworzymy przestrzeń dla Twojego domu. Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu i miłości do piękna, której efektem jest zadowolenie naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl, komfort i trwałość. Specjalizujemy się w ekskluzywnych meblach skórzanych, które są synonimem luksusu i wyrafinowanego smaku. Nasze komplety wypoczynkowe, ławy dębowe, nowoczesne meble pokojowe oraz stoły z krzesłami są nie tylko meblami – to dzieła sztuki, które odmienią każde wnętrze.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze meble są wyłącznie polskiej produkcji. To dla nas kwestia zaufania i gwarancji najwyższej jakości. Skóra, którą wykorzystujemy, pochodzi z najlepszych włoskich garbarni, co zapewnia niepowtarzalny komfort i trwałość naszych produktów. Nasz zespół, liczący od 5 do 10 specjalistów, dba o to, aby każdy mebel był dopracowany w najmniejszym szczególe.

Rozumiemy, że zakup mebli to inwestycja na lata, dlatego oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również elastyczne rozwiązania finansowe, takie jak sprzedaż ratalna. Dodatkowo, zapewniamy własny transport, co jest wyrazem naszej troski o to, aby zakupione u nas produkty dotarły do Ciebie bezpiecznie i na czas.

Nasza obecność na targach branżowych pozwala nam nieustannie poszerzać ofertę i śledzić najnowsze trendy w designie, dzięki czemu możemy zaoferować Ci meble, które są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i nowoczesne. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań przekłada się na Twoje zadowolenie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Katowicach, gdzie możesz osobiście doświadczyć wygody i piękna naszych mebli. Pozwól, że Sklep Meblowy Deko stanie się częścią Twojego domu, tworząc przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoją osobowość i styl życia. Razem z nami urządź swój dom marzeń.

Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Pszczyna
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Sklep Meblowy Deko Monika Opaszowska-Kokocińska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie meblowym Warszawa

    • -3 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli premium poszukuje sprzedawcy.

      Miejsce pracy: Towarowa 22, 00-839 Warszawa

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      * profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w wyborze mebli

      * po szkoleniu znajomość całego asortymentu wraz z cenami

      * zdobywanie nowych klientów

      * pozyskiwanie kontaktów wśród odbiorców zagranicznych oraz architektów

      * dbanie o porządek i wizerunek sklepu

      * praca na komputerze (wystawianie ogłoszeń branżowych), prace biurowe, tworzenie podstawowych grafik

      * przyjmowanie zamówień wraz z pełną obsługa do chwili realizacji

      * zdawanie raportów

      * prowadzenie statystyk sklepu

      Wymagania

      * DOŚWIADCZENIE W HANDLU

      * łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)

      * umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania

      * bardzo dobra obsługa komputera

      * obsługa kasy fiskalnej

      * obsługa programu do faktur oraz podstawowa wiedza z zakresu rozliczania z klientem

      * uśmiech, uśmiech, uśmiech

      * praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej ( zobowiązanie na minimum rok)

      * umiejętność organizowania pracy

      * uczciwość oraz sumienność

      * a najważniejsze to praca z pasja. Praca ma być przyjemnością a nie koniecznością. Poszukujemy TYLKO osób dla których meble i praca w salonie meblowym będzie przyjemnością.

      Oferujemy

      atrakcyjne wynagrodzenie - 2200zł nett + premia od sprzedaży 1%

      pracę w miłej atmosferze w młodym i zgranym zespole w którym brakuje nam być może właśnie Ciebie.

      GODZINY PRACY:

      Warszawa pn-pt 10-20

      Elastyczny grafik do ustalenia ze współpracownikami - może być np. 1 dzień pracy, 1 wolny, lub po 2 dni (kwestia dogadania się- jesteśmy bardzo elastyczni)

      Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

      Serdecznie Zapraszamy !!

      PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Pracodawcy w Katowicach