Czy to Twoja firma?

PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL praca

Rybnik

Od momentu naszego powstania w 2012 roku, w "Marcol Sm" PPHU - Szymon Marcol, wyznaczamy standardy w branży meblowej, dostarczając produkty, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i trwałość. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Bełku, gdzie z ducha śląskiej przedsiębiorczości czerpiemy inspiracje do tworzenia mebli, które odmieniają przestrzenie naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji mebli wypoczynkowych, które zapewniają komfort i styl w każdym domu. Rozumiemy, że kuchnia jest sercem domu, dlatego oferujemy akcesoria do szafek kuchennych, które są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie dopracowane. Ponadto, nasze meble na zamówienie i krzesła do jadalni są odpowiedzią na indywidualne potrzeby i gusty naszych klientów. Dzięki usługom monterskim i renowacjom mebli, zapewniamy, że każdy element wyposażenia wnętrza będzie służył przez lata.

Jesteśmy dumni z naszego rzemiosła i zawsze dążymy do perfekcji. Każdy produkt, który opuszcza nasze zakłady, jest świadectwem naszej pasji do jakości i innowacji. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, liczbie pracowników, misji, wartościach, międzynarodowej obecności, certyfikatach jakości, właścicielach oraz stabilności finansowej, to nasze zaangażowanie w doskonalenie każdego aspektu naszej działalności jest niezachwiane.

W "Marcol Sm" PPHU - Szymon Marcol, każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. Zapraszamy do współpracy i doświadczenia różnicy, jaką może wprowadzić prawdziwe rzemiosło i zaangażowanie w każdy detal. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i potrzeb.

PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    PPHU MARCOL SM SZYMON MARCOL
    • Rybnik
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba do przyuczenia. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku