ORNANTE Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

ORNANTE sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy ORNANTE Sp. z o.o., dumnie rezydujący w sercu Katowic. Nasza pasja i specjalność to tworzenie niezwykłych, ręcznie robionych okładzin ściennych, które przywołują na myśl piękno i trwałość fresków. Od 2017 roku, z zaangażowaniem i precyzją, kreujemy produkty, które nie tylko zdobią, ale i wzbogacają przestrzeń naszych klientów. Nasze dzieła, takie jak Okładzina ścienna Ornante czy Freski Ornante, są wyrazem głębokiego szacunku dla tradycyjnego rzemiosła i nowoczesnego designu. Jesteśmy jedynym producentem w Polsce, który oferuje okładziny ścienne o charakterze fresku, co czyni nasze produkty wyjątkowymi na tle innych dostępnych na rynku. Nasz patent zapewnia, że każdy element naszej kolekcji jest nie tylko oryginalny, ale i niepowtarzalny. Zaangażowanie w ekologię jest dla nas równie ważne co estetyka. Dlatego wybieramy tylko komponenty naturalne i ekologiczne farby wodne, aby nasze produkty były bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla domów naszych klientów. Ręczne wytwarzanie każdej okładziny gwarantuje, że każdy wzór jest jedyny w swoim rodzaju, a różnorodność faktur tynku, które przygotowujemy z dbałością o każdy szczegół, pozwala na stworzenie wnętrza z duszą. Rozumiemy, że nasze okładziny są inwestycją na lata, dlatego oferujemy 10-letnią gwarancję na integralność materiału Ornante Eterna. Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami montażowymi, aby zapewnić idealne wykonanie naszych produktów w przestrzeni klienta. Do każdego zamówienia dołączamy szczegółową, ilustrowaną instrukcję montażu, a także oferujemy możliwość zamówienia produktu z własnym obrazem, co pozwala na pełną personalizację i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Nasze produkty, takie jak Fresk pod pergolą czy Ornante Eterna, nie tylko pięknie się prezentują, ale również przyczyniają się do poprawy akustyki pomieszczeń i izolacyjności cieplnej ścian. To nie tylko dekoracja, ale funkcjonalny element wnętrza, który wpływa na komfort życia. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, która jest wynikiem zaangażowania w tworzenie produktów najwyższej jakości i dbałości o każdy detal. Zapraszamy do świata Ornante, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a piękno i funkcjonalność idą w parze. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować każdego dnia.

ORNANTE Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy ORNANTE Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ORNANTE Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 24.09.2024

Mapa ORNANTE Sp. z o.o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca ORNANTE Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Katowice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Innowacyjna firma ORNANTE – producent unikatowych okładzin ściennych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonego:

      PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO

      Miejsce pracy: Katowice

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie podłoża do druku - ręczne zacieranie struktury brytów
      • dbanie o stan techniczny urządzeń i porządek stanowiska pracy
      • wycinanie, impregnacja oraz pakowanie zamówień
      • realizacja zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonego
      • kontrola stanów magazynowych

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • zdolności manualno – technicznych
      • doświadczenia budowlanego/w pracach wykończeniowych ( malowanie, lakierowanie, tapetowanie, gładzie )
      • samodzielność w działaniu, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • dobra organizacja pracy, terminowość

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę zawartą bezpośrednio z naszą firmą
      • pracę w miłej atmosferze przy tworzeniu innowacyjnego produktu
      • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas, adekwatne do posiadanych umiejętności
      • stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia

Pracodawcy w Katowicach i okolicy