Czy to Twoja firma?

URBASER OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Olsztyn
URBASER OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy URBASER OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca URBASER OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca URBASER OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator przemysłowych bojlerów gazowych

    URBASER OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa przemysłowych bojlerów gazowych
      godziny pracy 6-14; 14-22 - docelowo ruch ciągły
      Miejsce pracy "EKOCIEPŁOWNIA"

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne - (energetyka, mechanika, automatyka, elektryka). Mile widziane uprawnienia SEP E1,2,3, rozumienie instrukcji obsługi urządzeń przemysłowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa od 6 do 12 miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie