Czy to Twoja firma?

VACO PURE sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy VACO, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie profesjonalnych usług porządkowych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Wrocławia, a nasza historia zaczyna się przynajmniej od 2022 roku, kiedy to dołączyliśmy do międzynarodowej grupy Rentokil-Initial. To partnerstwo pozwoliło nam wyznaczać nowe standardy w branży i rozszerzyć nasze horyzonty.

Z dumą zatrudniamy około 250 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. Dzięki nim oferujemy szeroki zakres usług – od codziennego sprzątania, przez specjalistyczne utrzymanie czystości, aż po dogłębne czyszczenie obiektów. Rozumiemy, że każde miejsce jest wyjątkowe, dlatego nasze usługi są tak elastyczne, jak potrzeby naszych klientów.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko puste słowa. Stosujemy najnowocześniejsze maszyny i sprzęt, aby zapewnić najwyższą efektywność i standardy. Jesteśmy także pionierami w edukacji i uświadomieniu ekologicznego procesu czyszczenia, bo przyszłość naszej planety jest dla nas równie ważna, co zadowolenie klientów.

Jako część globalnej grupy Rentokil-Initial, obecnej w ponad 80 krajach, czerpiemy z doświadczeń na światowym poziomie, aby dostarczać lokalne rozwiązania z globalną wiedzą. Nasze indywidualne podejście do projektów, dobór technologii do zadań i bogate doświadczenie w kreowaniu charakteru usługi u klienta to nasze kluczowe atuty, które wyróżniają nas na rynku.

W VACO rozumiemy, że czystość to nie tylko estetyka, ale także zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego z pasją podchodzimy do każdego zadania, dbając o każdy detal, aby nasi klienci mogli cieszyć się idealnie czystym otoczeniem.

Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy przestrzeń, która będzie nie tylko czysta, ale także inspirująca.

VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Kraków
  6. Jelenia Góra
  7. Bielsko-Biała
  8. Częstochowa
  9. Gryfów Śląski
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca VACO PURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    • 3 500 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - zamiatanie podłogi
      - czyszczenie posadzek
      - obsługa maszyny czyszczącej
      - mycie okien
      - pielęgnacja zieleni
      Miejsce pracy: Wrocław oraz teren woj dolnośląskiego- wg zleceń
      Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 2 lata, praca w godzinach od 22-6 Tryb pracy- zadaniowy.
      Oferta w sal: B

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY, ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia zaangażowanie i samoorganizacja pracy i odpowiedzialnosc dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu