Czy to Twoja firma?

GAS-POŻ Jan Marcinkowski praca

Sanok

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy służyć naszym klientom jako GAS-POŻ Jan Marcinkowski. Nasza podróż rozpoczęła się w 1993 roku w malowniczym Sanoku, gdzie z biegiem lat zyskaliśmy zaufanie i uznanie jako specjaliści od gazów technicznych i ochrony przeciwpożarowej. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż gazów technicznych, ale także kompleksowe dostosowanie obiektów do wymagań przepisów przeciwpożarowych, doradztwo techniczne oraz serwis sprzętu gaśniczego. Jesteśmy dystrybutorem renomowanej marki Linde Gaz Polska Sp. z o.o., co pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości.

Dla nas, najważniejszy jest zadowolony klient. To motto przyświeca nam każdego dnia, gdy z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych profesjonalistów, których wiedza i umiejętności są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. To właśnie dzięki temu zdobyliśmy certyfikaty i autoryzację wykonywania usług, które są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzedaż wszystkich rodzajów gazów technicznych z możliwością dostawy, a także szeroki wachlarz usług związanych z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Zajmujemy się montażem, przeglądem i konserwacją stałych instalacji gaśniczych, przeglądami instalacji alarmowej oraz systemów sygnalizacji pożaru. Ponadto oferujemy szkolenia z zakresu P.POŻ i BHP, aby zapewnić bezpieczeństwo i świadomość naszym klientom.

Nasza historia rozwoju jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Od otwarcia stacji LPG przy ul. Piastowskiej w 2005 roku, stale poszerzamy naszą działalność, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku. Wszystko to czynimy, mając na uwadze bezpieczeństwo i zadowolenie klienta, które są dla nas najważniejsze.

W GAS-POŻ Jan Marcinkowski, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości, nieustannie podnosząc poprzeczkę w branży, w której działamy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

GAS-POŻ Jan Marcinkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Sanok
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy GAS-POŻ Jan Marcinkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GAS-POŻ Jan Marcinkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GAS-POŻ Jan Marcinkowski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
GAS-POŻ Jan Marcinkowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GAS-POŻ Jan Marcinkowski - oferty archiwalne

  • Kierowca

    • Sanok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Zainteresowanych zapraszamy z CV, kserokopiami świadectw pracy oraz świadectwa ukończenia ostatniej szkoły na adres Sanok ul. Dworcowa 35 lub e-mailem klikając przycisk APLIKUJ

      Zakres obowiązków

      • rozwożenie gazów technicznych,
      • dbałość o stan techniczny samochodu

      Wymagania

      • prawo jazdy min. kat B,
      • uprawnienia na wózek widłowy.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę,
      • wynagrodzenie brutto 3000-4000 zł

Pracodawcy w Sanoku