Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok

Czy to Twoja firma?

Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok praca

Sanok

Witaj w Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok, miejscu, gdzie zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów są na pierwszym miejscu. Nasza historia rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy to z pasji do zdrowego stylu życia i chęci pomocy innym, otworzyliśmy nasze drzwi w malowniczym Sanoku przy ulicy Plac św. Michała.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej wyspecjalizowanej żywności, która wspiera zdrowe odżywianie i pomaga w utrzymaniu optymalnej kondycji. W naszej ofercie znajdziesz również wyroby farmaceutyczne, które są niezbędne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Rozumiemy, że edukacja w zakresie zdrowia jest kluczowa, dlatego oferujemy również pozaszkolne formy edukacji, które pomagają naszym klientom lepiej zrozumieć swoje ciała i potrzeby.

Jesteśmy dumni z naszych uprawnień w rejestrze podmiotów leczniczych, co potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości usług. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta i skuteczne metody pracy w zakresie diety i odchudzania sprawiają, że nasz gabinet jest ceniony i polecany przez osoby, które zdecydowały się nam zaufać.

Chociaż nasza pozycja rynkowa nie została formalnie określona, to opinie naszych klientów mówią same za siebie – jesteśmy miejscem, gdzie każdy może liczyć na profesjonalną obsługę i wsparcie na drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia. Nasza działalność jest aktywna i stabilna, co daje nam solidne podstawy do dalszego rozwoju i poszerzania oferty, zawsze z myślą o naszych klientach.

W Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok wierzymy, że zdrowie to największy skarb. Dlatego każdego dnia staramy się być dla Was wsparciem, przewodnikiem i partnerem w dążeniu do lepszego jutra. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie razem będziemy pracować nad Twoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Oferty pracy Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Nowy Sącz
  2. Bielsko-Biała
  3. Dębica
  4. Kraków
  5. Rzeszów
  6. Warszawa
  7. Katowice
  8. Mielec
  9. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gabinet Dietetyczny BONNE SANTÉ Sanok - oferty archiwalne

  • Asystentka Dietetyka

    • Sanok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • OFERTA PRACY BONNE SANTÉ

      W Bonne Santé pomagamy żyć zdrowo, jeść z apetytem, radośnie odkrywać nowe aromaty i smaki! Każdego dnia służymy naszym pacjentom wiedzą, doświadczeniem i przyjaznym wsparciem w skutecznej oraz trwałej kuracji dietetycznej!

      Pracujemy w oparciu o własne, innowacyjne metodologie dietetyczne. Służymy poradą, wsparciem
      i motywacją. Dietetycy i asystentki Bonne Santé pomagają sprostać każdemu wyzwaniu! Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Obecnie poszukujemy pełnego entuzjazmu pracownika na stanowisko:

      ASYSTENTKA DIETETYKA – SANOK

      (województwo podkarpackie)

      CZY JESTEŚ IDEALNYM PRACOWNIKIEM BONNE SANTÉ? ☺

      • lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty
      • jesteś pracowita, systematyczna i umiesz dobrze zorganizować swój czas
      • nie boisz się nowych wyzwań i zadań

      Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Bonne Santé
      • nawiązywanie relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania
      • aktywne promowanie gabinetu dietetycznego Bonne Santé i samodzielna organizacja działań marketingowych
      • zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Bonne Santé

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie;
      • komunikatywność; łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
      • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
      • wysoka kultura osobista;
      • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta, marketingu

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • miłą atmosferę oraz obszerny zestaw materiałów szkoleniowych
      • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach branżowych

Pracodawcy w Sanoku