Czy to Twoja firma?

Agencja pracy Baltyka Ruslan Yatsenko praca

Bydgoszcz
Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł serwis / montaż magazyn

Oferty pracy Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko

Siedziba główna

Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do produkcji papierowych artykułów piśmiennych (nr 2880)

    Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko
    • Solec Kujawski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do krojenia papieru na żądane formaty gotowe do użycia, np. do drukarek komputerowych; obsługiwanie i nadzorowanie powlekarek stosowanych przy produkcji kalki kopiującej, papieru samokopiującego i papieru samoprzylepnego, służących do nanoszenia na powierzchnię papieru odpowiednich substancji; obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do produkcji kopert; obsługiwanie i nadzorowanie liniarek zwojowych lub arkuszowych do zadrukowywania papieru liniami równoległymi i prostopadłymi przy wytwarzaniu zeszytów i notesów; obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do wykrawania (sztancowania), mających zastosowanie np. przy produkcji notesów z otworami odkrywającymi poszczególne litery; obsługiwanie i nadzorowanie maszyn stosowanych w procesach introligatorskich przy produkcji zeszytów, bloków, notesów; obsługiwanie i nadzorowanie innych maszyn, m.in. do konfekcjonowania wyrobów; prowadzenie wymaganych zapisów z przebiegu produkcji i pracy maszyn; czyszczenie i konserwowanie użytkowanych maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi; utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie i doświadczenie w obsłudze i nadzorze różnorodnych maszyn w liniach technologicznych do wytwarzania artykułów piśmiennych, samodzielność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, umiejętność czytania instrukcji technologicznych i obsługi maszyn, znajomość norm i procedur w procesie produkcji, mile widziana znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Szlifierz metali (nr 1537)

    • Bydgoszcz

      obsługa szlifierek ogólnego i specjalnego przeznaczenia, zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów, dobieranie i regenerowanie ściernic, ustawianie parametrów pracy szlifierek, wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich, użytkowanie sprawdzianów oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych uniwersalnych i specjalnych, mierzenie oraz sprawdzanie wymiarów i kształtu obrabianych przedmiotów, kontrolowanie i korygowanie przebiegu obróbki, czyszczenie i konserowanie szlifierek, sprawdzianów i narzędzi pomiarowych oraz uchwytów, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego, obsługa szlifierki, Obsługa przyrządów pomiarowych
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie i 2-3 miesiące doświadczenia zawodowego w obsłudze szlifierek i ostrzarek, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność doboru paramerów skrawania, znajomość szlifowania powierzchni walcowych i stożkowych, mile widziana zanjomość języka rosyjskiego lub/i ukraińskiego-praca w brygadach cudzoziemskich

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie-wynagrodzenie 17 zł/h

Pracodawcy w Bydgoszczy