Czy to Twoja firma?

KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH praca

Katowice
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE.
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

Siedziba główna

KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH - oferty archiwalne

  • Konserwator - elektryk

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Dokonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek technicznych instalacji elektrycznych i osprzętu, montaż i konserwacja instalacji elektrycznych i osprzętu, bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego instalacji instalacji elektrycznych i osprzętu, dokonywanie przeglądów prawidłowości funkcjonowania liczników i urządzeń pomiarowych w budynkach i lokalach, zakładanie plomb na nowo zamontowanych, zalegalizowanych urządzeniach pomiarowych wody zimnej i ciepłej, montaż armatury kuchennej i łazienkowej, dokonywanie zamurowań rozkuć i naprawy uszkodzonych tynków powstałych podczas prac w obrębie instalacji elektrycznej,
      wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych o charakterze ogólnobudowlanym i porządkowym, bezpośredni kontakt z klientem zewnętrznym.
      - Miejsce wykonywania pracy: Katowice, ul. Janasa 6 i rejon administracji przy ul. Janasa 6 (Załęże, os. Tysiąclecia, Józefowiec, Dąb).
      - Godziny Pracy: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe i praktyczna znajomość pracy na w zakresie elektrycznym. Wymagane uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji instalacji. Wymagane umiejętności samodzielność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, dyspozycyjność. Wymagane: obywatelstwo polskie, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 950 - 3 520 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2950 - 3520 zł/brutto w zależności od stażu pracy. Praca na umowę o pracę na czas okr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach