Czy to Twoja firma?

AJEX-POL sp. z o.o. praca

Częstochowa
AJEX-POL Sp. z o.o. to ceniona rodzina firma z siedzibą w Częstochowie, która od 1990 roku specjalizuje się w dystrybucji i przetwórstwie ryb pelagicznych, takich jak makrela i śledź. Zdobywając zaufanie klientów, firma rozwijała swoją pozycję na rynku poprzez elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb, strategiczne rozbudowywanie działu handlowego i konsekwentną politykę sprzedaży. Zatrudniając około 80 wykwalifikowanych pracowników w czterech lokalizacjach, AJEX-POL wyróżnia się na tle konkurencji współpracą z największymi producentami, gwarantując wysoką jakość, atrakcyjne ceny oraz niezapomniany smak swoich produktów. Firma, utrzymując rodzinne wartości i stabilność finansową, nieustannie dąży do doskonałości, co potwierdza jej bogata oferta, w tym nowości w E-Sklepie, takie jak śledziki w oleju czy z suszonym pomidorkiem i żurawinką. AJEX-POL to synonim tradycji połączonej z nowoczesnością, gdzie każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a produkty rybne są zawsze najwyższej klasy.
AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Kalisz
  5. Katowice
  6. Koziegłowy
  7. Ruda Śląska
  8. Toruń

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AJEX-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik magazyniera

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, przygotowywanie towaru do wysyłki

      Wymagania

      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Aktualna książeczka sanepidowska, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Umowa zlecenie 1m-c z możliwością przejścia na umowę o pracę. Praca pon-czwartek 8-16(piątek wolny) sobota 8-12 (niedziele wolne)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz.

Pracodawcy w Częstochowie