Czy to Twoja firma?

Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej praca

Łódź
Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej

  • Specjalista

    Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej - oferty archiwalne

    • Łódź
    • 3 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - ogólna wiedza w zakresie towaroznawstwa wyrobów włókienniczych i skórzanych
      -znajomość konstrukcji wyrobów włókienniczych i skórzanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: włókiennicze, inżynieria materiałowa i pokrewne
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany prawo jazdy kat.B mile widziane znajomość pakietu MS OFFICE ( EXCEL, WORD, POWER POINT) wiedza z zakresu obuwnictwa mile widziana znajomość konstrukcji wyrobów włokienniczych i skórzanych umiejętność oceny wyrobów włókienniczych i skórzanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi