Czy to Twoja firma?

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego praca

Rzeszów

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego/ Human Resources Consulting -www.kkselekt.com

Od 2000r. jesteśmy partnerem HR dla największych międzynarodowych korporacji przemysłowych oraz wiodących firm w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji "direct search" i rekomendacji kadry menedżerskiej, inżynierów, specjalistów dla firm produkcyjnych, usługowych, nowych inwestycji oraz projektów greenfield.

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego - oferty archiwalne

  • Maintenance Engineer

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Dla naszego Partnera - międzynarodowej firmy specjalizującej się w obróbce mechanicznej elementów metalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      MAINTENANCE ENGINEER

      Celem stanowiska jest utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń, systemu informatycznego i pomieszczeń.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      • Szkolenie i sprawdzanie kontroli urządzeń produkcyjnych na 1 poziomie
      • Identyfikowanie, planowanie interwencji i przestojów środków produkcji w celu przeglądów i prac prewencyjnych
      • Tworzenie / uzupełnianie wszystkich procedur utrzymania ruchu
      • Ustanawianie i śledzenie budżetu związanego z przeglądami i naprawami
      • Zarządzanie pomieszczeniem utrzymania ruchu i częściami zamiennymi
      • Tworzenie kopii zapasowych i historii parametrów maszyn
      • Zapewnienie szkoleń personelu
      • Zapewnienie dobrej współpracy podwykonawców zewnętrznych (elektrycy, serwisanci maszyn, transport)
      • Zapewnienie utrzymania w dobrym stanie budynku
      • Opracowywanie wskaźników związanych z pracą
      • Interwencje na 1-ym poziomie : naprawa PC, drukarki, sprzętu elektronicznego, podłączenie informatyczne maszyn
      • Zapewnienie powiązania ze specjalistami Grupy przy skomplikowanych operacjach.

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne
      • Doświadczenie minimum 5 lat w utrzymaniu ruchu w przemyśle, najlepiej w dziedzinie produkcji z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie
      • Polski i angielski : bardzo dobry w mowie i piśmie. Francuski byłby dodatkowym atutem.
      • Znajomość wszechstronna: mechaniki, elektryczności, hydrauliki, automatyki, informatyki
      • Znajomość środowiska maszyn skrawających sterowanych numerycznie
      • Znajomość postępowania z obwodami elektrycznymi
      • Umie identyfikować i zarządzać ryzykiem
      • Bardzo dobra znajomość zagadnienia utrzymania ruchu
      • Proaktywność
      • Dokładność, zorganizowanie
      • Zdolność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów
      • Komunikatywność
      • Umiejętność zarządzania i koordynowania licznych działań w jednym czasie.

      Oferujemy

      Nasz Partner oferuje:

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Stabilną pracę w globalnej firmie
      • Realne możliwości rozwoju.

Pracodawcy w Rzeszowie