Czy to Twoja firma?

ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk praca

Radom

Od ponad dwóch dekad "ŻAK" Bufet Bożena Maciejczyk z Radomia serwuje smaki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Nasza przygoda zaczęła się 5 stycznia 2001 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na lokalny rynek usługi cateringowe, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Znajdujemy się w samym sercu Radomia, przy ulicy Bolesława Chrobrego 31, gdzie każdego dnia tworzymy kulinarne dzieła sztuki.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu i dostarczaniu żywności dla odbiorców zewnętrznych, co oznacza, że każde wydarzenie, małe czy duże, może zostać przez nas obsłużone z najwyższą starannością. Nasze menu to wynik pasji do gotowania i ciągłego poszukiwania nowych, ekscytujących smaków. Wierzymy, że dobra kuchnia to podstawa każdego udanego spotkania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze potrawy były nie tylko pyszne, ale i estetycznie podane.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, liczbie pracowników czy misji i wartościach, to nasza historia i codzienna praca świadczą o naszym zaangażowaniu i miłości do gastronomii. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów.

W "ŻAK" Bufet Bożena Maciejczyk każdy klient jest traktowany indywidualnie, a jego potrzeby są dla nas priorytetem. Nasza oferta to nie tylko katering, ale również szeroki zakres usług gastronomicznych, które dostosowujemy do osobistych preferencji i wymagań naszych odbiorców.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia niepowtarzalnego smaku oraz profesjonalizmu, którym się kierujemy. Niech każdy posiłek, który dla Was przygotowujemy, będzie nie tylko posiłkiem, ale prawdziwym kulinarnym doświadczeniem.

ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kucharz, Szef kuchni Radom
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pomoc kuchenna

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    Dodana

Mapa ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca ŻAK Bufet Bożena Maciejczyk - oferty archiwalne

  • Kucharz/pomoc kuchenna

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię kucharza/pomoc kuchenną.

      Kontakt 602 37 57 13

      Zakres obowiązków

      • Gotowanie posiłków

      Wymagania

      • Doświadczenie w gastronomii

      Oferujemy

      • Stabilne warunki pracy
      • Możliwość rozwoju osobistego

Pracodawcy w Radomiu