CHEMET S.A.

Czy to Twoja firma?

CHEMET S.A. praca

Tarnowskie Góry

CHEMET S.A.

Jesteśmy działającym od niemal 80 lat globalnym producentem oraz dostawcą wyspecjalizowanych aparatur i zbiorników ciśnieniowych. Międzypokoleniowa wymiana poglądów i doświadczeń przyczynia się do ciągłego wzrostu kwalifikacji naszych pracowników oraz ich identyfikacji z firmą, jej celami i specjalizacją.

CHEMET S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CHEMET S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHEMET S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kontroler jakości

    DAWN FOODS POLAND sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Elektryk Utrzymania Ruchu

    FAREM POLAND
    • 4 000-5 500 zł netto / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Elektromonter

    KOREKT Łukasz Dziendziel, Sławomir Zoń s.c.
    • 4 500-5 500 zł netto / mies.
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Data aktualizacji: 17.09.2024

Mapa CHEMET S.A.

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

CHEMET S.A.

TOGETHER. BETTER. QUALITY MATTERS. For your success!

CHEMET - headquartered in Tarnowskie Góry, in southern Poland, 120 km west of Cracow - is one of the leading European manufacturers of stationary and transportable pressure tanks and vessels for liquefied gases such as LPG, LNG, LIN, LOX, LAR, chlorine, ammonia and refrigerants. CHEMET offers turn-key solutions for LPG as well as cryogenic regasification stations for LNG and atmospheric gases. In 2012 the company introduced to its product portfolio a completely new type of a modern 112m3 railway tank cars for LPG and now is working on a modern 108 m3 ammonia tank car. All stationary tanks are CE-marked in accordance with the PED 97/23/EC and all transportable vessels are Π-marked in accordance with the new TPED 2010/35/WE. CHEMET S.A., founded in 1945, has been active in the pressure equipment industry for 75 years, and has achieved a stable market position as a manufacturer of high quality pressure vessels sold worldwide (Europe, Middle East, East Asia, Africa and USA). On Jan. 11, 2020 CHEMET SA took over the entire GLI GAZ company in France, the world renowned manufacturer of stationary and transportable pressure tanks, cylinders and road tankers for liquefied gases. The French daughter company - CHEMET GLI SAS - together with CHEMET SA in Poland thus has become the largest manufacturer of pressure equipment for LPG and liquefied gases in the European Union.

Branża
Transport, transport samochodowy, transport kolejowy
Specjalizacje
LPG tanks and autogas filling stations, Railway tank cars for LPG, NH3, CL2, Transportable pressure vessels for hazardous gases/ ton containers, Cryogenic tanks - LIN, LOX , LAR, LCO2 and LNG, Turn-key regasification stations for LNG, Unit process equipment i Railcars

Rok założenia

1945

Liczba pracowników

1 001-5 000

Liczba obserwujących

CHEMET S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 3 miesiącach

Profil firmy:
CHEMET S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnówskie Góry
  2. Katowice
  3. Częstochowa
  4. Gliwice
  5. Warszawa
  6. Toruń
  7. Bielsko-Biała
  8. Piekary Śląskie
  9. Łódź
  10. Ostrowiec Swietokrzyski

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca CHEMET S.A. - oferty archiwalne

  • Konstruktor

    CHEMET S.A.
    • Tarnowskie Góry
    • pełny etat
    • Dołącz do naszego zespołu jako:

      KONSTRUKTOR

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie nowych i modernizacja już istniejących aparatów ciśnieniowych produkowanych w zakładzie,
      • Adaptacja dokumentacji technicznej pod względem konstrukcyjnym, materiałowym oraz prawidłowości zastosowanych materiałów z uwzględnieniem norm i przepisów,
      • Monitorowanie procesu wytwarzania urządzeń na wydziałach produkcyjnych, wprowadzenia zmian na bieżąco mających na celu polepszenie produktu i usprawnienie procesu produkcji

      Wymagania

      • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność: mechanika i budowa maszyn/ inżynieria chemiczna i procesowa),
      • Posiadasz wiedzę z zakresu doboru materiałów konstrukcyjnych, drobnoziarnistych i wysokostopowych
      • Posiadasz umiejętności z zakresu rysunku technicznego, AutoCad i/lub SolidWorks, Microsoft Office,
      • Potrafisz współpracować w zespole, jesteś staranny (-a) w działaniu, obowiązkowy (-a), sumienny (-a);
      • Posiadasz znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie;
      • Posiadasz prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełen etat,
      • Elastyczne godziny pracy
      • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
      • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,
      • Realne szanse na rozwój zawodowy,
      • Dobrą atmosferę w firmie z niemal 80-letnim doświadczeniem.
      • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
      • Prywatną opiekę medyczną,
      • Świadczenia dla dzieci,
      • Co miesięczną premię motywacyjną uzależnioną od wyników Twojej pracy,
      • Premię frekwencyjną,
      • Premię kwartalną,
      • Bonus za polecenie pracownika do pracy,
      • Świadczenia z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia,
      • Świadczenia z okazji tzw. „Gruszy”,
      • Dofinansowanie karty Multisport.