Czy to Twoja firma?

Restauracja Mocca d’oro hotel Modus praca

Łaziska Górne

W samym sercu Mikołowa, tam gdzie tętni życie i kultura Górnego Śląska, znajduje się nasza perła – Restauracja Mocca d’oro. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do miejsca, które stało się jednym z najciekawszych punktów na kulinarnej mapie regionu. Nasza restauracja to nie tylko wyjątkowe dania, ale i niezapomniane doświadczenia.

Nasze menu to podróż kulinarna, która łączy bogactwo smaków kuchni śródziemnomorskiej z głębią tradycyjnych polskich specjałów. Każdego dnia staramy się zaskakiwać naszych gości, serwując potrawy przygotowane z pasji i najwyższej jakości składników. Nasza szefowa kuchni, Justyna Foltyn, znana z programu TopChef, dba o to, by każde danie było nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i dla oka.

W Mocca d’oro rozumiemy, że niezapomniane chwile tworzą się nie tylko przy stole. Dlatego z ogromną przyjemnością zajmujemy się organizacją przyjęć, bankietów, koktajli, business lunchy, spotkań rodzinnych, a także imprez plenerowych. Profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu sprawiają, że każde wydarzenie staje się wyjątkowe. Nasza oferta cateringowa to gwarancja, że nawet najbardziej wymagające okazje zostaną obsłużone na najwyższym poziomie.

Nasza restauracja to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Niepowtarzalna aranżacja wnętrza tworzy atmosferę, która sprawia, że nasi goście chętnie do nas wracają. Wysoki poziom obsługi to dla nas standard, a niepowtarzalny klimat – obietnica niezapomnianych wrażeń.

W Mocca d’oro wierzymy, że sukces tkwi w detalu i autentyczności. Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania smaku i stylu, gdzie każdy posiłek i każde spotkanie staje się częścią naszej wspólnej historii. Dołączcie do nas i poczujcie magię miejsca, które z pasją tworzy niezapomniane kulinarne historie.

Restauracja Mocca d’oro hotel Modus najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja Mocca d’oro hotel Modus

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Mocca d’oro hotel Modus

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Restauracja Mocca d’oro hotel Modus

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Restauracja Mocca d’oro hotel Modus
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Jastrzębie-Zdrój
  3. Mikołów
  4. Orzesze
  5. Warszawa
  6. Zabrze
  7. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Restauracja Mocca d’oro hotel Modus - oferty archiwalne

  • Praca stała kucharz, pomoc kucharza

    • Łaziska Górne
    • pełny etat
    • Szukam fajnych osób do pracy , restauracja hotelowa , organizacja przyjęć . Chetnych i zdecydowanych zapraszam do kontaktu. Wynagrodzenie do ustalenia wg umiejętności. Wymagane doświadczenie.

      Zakres obowiązków

      Kucharz, pomoc kucharza z doświadczeniem oraz chęcią do pracy w gastronomii.

      Wymagania

      Doświadczenie, dyspozycja,

      Oferujemy

      Dobre warunki pracy, umowa, miła atmosfera

Pracodawcy w Łaziskach Górnych