Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE praca

Rzeszów

Witaj w Akademii Małego Inżyniera – miejscu, gdzie dzieciństwo splata się z nauką i zabawą. Nasze przedszkole, zlokalizowane w sercu Rzeszowa, to przestrzeń, gdzie mali odkrywcy w wieku od 2,5 do 6 lat mogą rozwijać swoje pasje i talenty. Od momentu otwarcia naszego pierwszego oddziału w 2016 roku, a następnie kolejnego w 2022 roku, nieustannie dążymy do tego, aby być przedszkolem, które wyznacza nowe standardy w edukacji przedszkolnej.

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim ciepły i bezpieczny dom, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Dzięki małym grupom, nasza wykwalifikowana kadra pedagogów, psychologów oraz logopedów ma możliwość poświęcenia uwagi każdemu maluchowi, wspierając jego rozwój na wielu płaszczyznach. To tutaj, w Akademii Małego Inżyniera, dzieci mają szansę na wszechstronne kształcenie poprzez zajęcia manualne, ruchowe, artystyczne, językowe, sportowe, taneczne i teatralne.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej infrastruktury, która obejmuje estetyczne i kolorowe sale, bezpieczne i funkcjonalne meble oraz szeroki wybór pomocy edukacyjnych i zabawek. Wierzymy, że nasze dogodne położenie, domowa atmosfera oraz zdrowe posiłki przygotowywane we własnej kuchni, to elementy, które wyróżniają nas na rynku i przyczyniają się do wyjątkowości naszej oferty.

Nasze przedszkole to nie tylko edukacja – to także opieka i wsparcie. Fachowa porada i pomoc wychowawców, psychologa, pedagoga, logopedy są zawsze dostępne dla naszych podopiecznych i ich rodziców. Zajęcia z języka angielskiego, logopedii czy gimnastyki, a także unikalny program Małego Inżyniera, to tylko niektóre z aktywności, które przygotowują nasze dzieci do przyszłych wyzwań edukacyjnych.

W Akademii Małego Inżyniera każdy dzień to nowa przygoda i kolejny krok w drodze do odkrywania świata. Zapraszamy do wspólnego pisania tej niezwykłej historii, gdzie dzieciństwo przeplata się z nauką, a zabawa jest początkiem wielkich odkryć.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE

Mapa NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE

Oddział Gromskiego - PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE

Oddział Wita Stwosza - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

Oddział Piękna - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

Oddział Sikorskiego - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Brzozów
  3. Gdynia
  4. Nowa Sarzyna
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA MAŁEGO INŻYNIERA W RZESZOWIE - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela przedszkola

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika przedszolna
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Rzeszów

      praca w przedszkolu

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

    • Rzeszów
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika przedszolna i wczesnoszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie