Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy

Czy to Twoja firma?

Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy praca

Tychy

Klub Miłośników Książki - Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnią tradycją, świadczącą usługi z zakresu telefonicznej sprzedaży książek. Od przyszłego pracownika oczekujemy przede wszystkim odpowiedzialności, wytrwałości i optymistycznego nastawienia do życia. Jeśli szukasz legalnej, uczciwej, stałej pracy oferującej godziwe wynagrodzenie to trafiłeś na właściwego partnera. Jako pracownik naszej firmy zostaniesz zatrudniony na umowę o pracę z gwarantowanym wynagrodzeniem. Umowa obejmuje pełne ubezpieczenie społeczne.

Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy

Siedziba główna

Praca Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała Tychy - oferty archiwalne

  • Pracownik działu sprzedaży telefonicznej

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • -2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca polega na oferowaniu publikacji książkowych w formie sprzedaży telefonicznej i utrzymywaniu stałego telefonicznego kontaktu z klientami.
      • Pełnoetatowe zatrudnienie w systemie jednozmianowym (Pn – Pt 8:00 – 16:00)
      • Wysokie wynagrodzenie (minimalne wynagrodzenie 2800 zł brutto) plus atrakcyjny system premiowania (docelowo umowa na czas nieokreślony)
      • Nagrody frekwencyjne, miesięczne, kwartalne
      • Gwarancja wieloletniego stabilnego zatrudnienia
      • Wsparcie sprzedażowe (własna baza stałych klientów)
      • Rodzinną atmosferę
      • Rozbudowana opieka medyczna (ubezpieczenie dodatkowe)

      Wymagania

      • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • Dobra dykcja i miły głos
      • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej

      Oferujemy

      • Wymiar etatu: Pełny etat
      • Rodzaj umowy: Na czas określony
      • Min. doświadczenie: 1 rok
      • Min. wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
      • Wynagrodzenie: 2.800,00 zł miesięcznie (Brutto)
      • Premie, dodatki: Nagrody frekwencyjne, miesięczne, kwartalne

Pracodawcy w Tychach