Czy to Twoja firma?

AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o. praca

Zielona Góra

Witajcie w świecie AuRoom Staffing Solutions, gdzie nasza pasja do łączenia talentów z możliwościami rozkwita w każdym działaniu. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Zielonej Górze, gdzie 9 lipca 2020 roku zrodziła się wizja firmy, która dzisiaj z dumą oferuje swoje usługi na skalę międzynarodową.

Jako firma z branży kadrowej i rekrutacyjnej, nasze codzienne działania koncentrują się na tym, by być mostem łączącym profesjonalistów z różnych zakątków świata z firmami poszukującymi wyjątkowych talentów. Zatrudniając zespół składający się z 2 do 10 poświęconych pracowników, jesteśmy dowodem na to, że nawet małe zespoły mogą osiągać wielkie rzeczy.

Nasze usługi rekrutacyjne nie znają granic. Rozciągamy nasz zasięg od Polski aż po Ukrainę, Białoruś, Mołdawię, Armenię, Filipiny, Wietnam, Nepal, Senegal, Kenię, Nigerię, Uzbekistan, Pakistan i Indie. To właśnie ta międzynarodowa perspektywa pozwala nam na dostarczanie nie tylko pracowników, ale i rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej stabilności i zaufania, jakim obdarzają nas nasi partnerzy. Nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość, a wspólnicy Krzysztof Walczak, Przemysław Kostrzewa i Wolfgang Felgenhauer są strażnikami naszej misji i wizji.

W AuRoom Staffing Solutions rozumiemy, że każda branża i segment rynku ma swoje unikalne wyzwania. Dlatego też nasze usługi są tak zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Pracujemy z zaangażowaniem, by każde zlecenie było realizowane z najwyższą starannością.

Chociaż nasza historia jest jeszcze młoda, nasze ambicje i dążenie do doskonałości kształtują naszą przyszłość. Zapraszamy Was do współpracy z AuRoom Staffing Solutions – razem możemy osiągnąć więcej.

AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk
  4. Radom
  5. Wrocław
  6. Dębica
  7. Poznań
  8. Warszawa
  9. Gdynia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AuRoom Staffing Solutions sp. z.o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Magazynowy

    • Zielona Góra
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Rekrutujemy na stanowisko Magazynier w Zielonej Górze.

      Zakres obowiązków

      Mężczyźni:

      - Wyładowywanie TIR-a

      Kobiety:

      - Inwentaryzacja towarów przychodzących/wychodzących z/na magazyn

      - Pakowanie odzieży do kartonów

      - Przenoszenie lekkich kartonów na półki

      Wymagania

      - Dyspozycyjność

      - Niekaralność

      - Sprawność fizyczna pozwalająca na proste czynnośći (kobiety), sprawność fizyczna pozwalająca na przenoszenie paczek ważących do 25kg (mężczyźni)

      - Pracowitość

      - Punktualność

      Oferujemy

      - Umowa Zlecenie

      - 2200-2400zł netto/miesiąc

      - Wolne niedziele

      - System jednozmianowy 7-15 lub 6-14

      - Miłą atmosferę

      - Wypłaty do 10-go dnia każdego miesiąca

Pracodawcy w Zielonej Górze