Red Seven

Czy to Twoja firma?

Red Seven praca

Piekary Śląskie

Red Seven istnieje na rynku od 2004 roku. Swoją przygodę z działalnością gospodarczą rozpoczęliśmy usługami dekarskimi i tak rozwijamy i udoskonalamy tą branżę do dzisiaj. Przez te paręnaście lat istnienia naszej firmy współpracowaliśmy z Instytucjami Oświatowymi, z Urzędami Miejskimi, z Wspólnotami Mieszkaniowymi, z biurami zarządzania nieruchomościami oraz z prywatnymi osobami. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz własnego kierownika budowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy nasze usługi o produkcję wiat śmietnikowych/altan/wiat rowerowych, obróbki, parapety oraz usługi sprzątające.

Red Seven najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Red Seven

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Red Seven

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Red Seven

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Red Seven
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bytom
  2. Warszawa
  3. Tarnówskie Góry
  4. Bielsko-Biała
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Red Seven - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    Red Seven
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 20-45 zł / godz.
    • Zatrudnię osobę na stanowisko kierownicze, do prac polegających m.in. na :

      • przygotowanie i obróbka elementów stalowych,

      • dostarczenie oraz odbieranie elementów stalowych z ocynkowni i z malarni

      • montaż u klienta

      • kierowanie oraz kontrolowanie jakości pracy pracowników

      • rekrutacja pracowników

      Osoba na to stanowisko musi posiadać chęci do pracy fizycznej, predyspozycję do zarządzania zespołem, prawo jazdy oraz doświadczenie w pracy z elektronarzędziami.

      Stawka adekwatna do umiejętności i zaangażowania. Premia uznaniowa.

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie i obróbka elementów stalowych : szlifowanie, wiercenie, nitowanie, cięcie

      • wykonywanie obróbek blacharskich

      • kierowanie oraz kontrolowani jakości pracy pracowników

      Wymagania

      • doświadczenie w braży budowlanej lub przy obróbce metali
      • obsługa elektronarzędzi
      • orawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 t.

      Oferujemy

      • stałą pracę z możliwością podwyżek
      • premie uznaniowe
      • premie świąteczne

Pracodawcy w Piekarach Śląskich