Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH praca

Lyski

W sercu malowniczych Lysk, przy ul. Rybnickiej 7, znajduje się miejsce, które z miłością i troską otacza swoich mieszkańców - Dom Pomocy Społecznej p.w. św. Józefa. Jesteśmy domem dla osób przewlekle psychicznie chorych, gdzie każdy dzień jest wypełniony ciepłem i profesjonalną opieką.

Nasza placówka to nie tylko schronienie, ale przede wszystkim dom pełen zrozumienia, gdzie wieloletnia tradycja łączy się z nowoczesnością. Z dumą oferujemy naszym mieszkańcom wysoki standard bytowo-mieszkaniowy, w tym komfortowe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe z łazienkami, a także specjalnie przystosowane pokoje czteroosobowe dla osób leżących. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas jak w swoim własnym domu.

Rozumiemy, jak ważne jest zdrowe odżywianie, dlatego zapewniamy całodzienne wyżywienie przygotowywane we własnej kuchni. Posiłki są nie tylko smaczne, ale i dostosowane do indywidualnych potrzeb dietetycznych naszych mieszkańców.

Nasza nowoczesna baza rehabilitacyjna to fundament wsparcia dla osób, które wymagają nie tylko opieki doraźnej, ale również długofalowej rehabilitacji. Profesjonalna opieka pielęgniarska i lekarska to standard, który u nas podnosi się do rangi sztuki. Ponadto, zatrudniamy psychologa, który jest wsparciem dla ducha, a terapia zajęciowa i imprezy kulturalno-oświatowe są naszym sposobem na aktywizację i integrację społeczną.

Jesteśmy dumni z naszego ogrodu, który jest oazą spokoju i piękna. Ławki, altany, zielone trawniki, krzewy ozdobne oraz drzewa tworzą przestrzeń idealną do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo, brak barier architektonicznych sprawia, że każdy zakątek jest dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Dbamy o to, aby nasza oferta była kompletna, dlatego dysponujemy własnymi środkami transportu, co umożliwia organizację wycieczek oraz łatwy dostęp do usług medycznych poza domem.

W Domu Pomocy Społecznej p.w. św. Józefa w Lyskach każdy mieszkaniec jest traktowany z indywidualnym podejściem, a nasze działania są wyrazem głębokiego szacunku i empatii. Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie spokój, opiekę i wsparcie.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Częstochowa
  3. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PW. ŚW. JÓZEFA W LYSKACH - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Lyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Charakterystyka pracy: przygotowywanie produktów spożywczych: mycie, obieranie, krojenie, dzielenie, sortowanie, przygotowywanie posiłków: gotowanie, pieczenie, smażenie, porcjowanie i wydawanie posiłków, odbieranie, zamawianie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem, przygotowywanie imprez okolicznościowych: przygotowywanie posiłków, wystrój jadalni i obsługa, mycie naczyń i urządzeń kuchennych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, zmywalni, obieralni, jadalni. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną