Czy to Twoja firma?

JEDLIŃSCY s.c. praca

Katowice

Od naszych skromnych początków w 1990 roku, kiedy to jako Sportatut zaczynaliśmy tworzyć odżywki dla sportowców, JEDLIŃSCY Spółka Cywilna rozwinęła się w jednego z liderów branży zdrowia i dobrego samopoczucia. Jako Olimp Laboratories, jesteśmy dumni, że staliśmy się jednym z największych producentów odżywek dla sportowców oraz suplementów diety w Europie Środkowej, a nasze produkty docierają do klientów w 70 krajach na całym świecie. Nasza oferta to około 150 opatentowanych specyfików, które są owocem pracy naszego nowoczesnego ośrodka badawczo-rozwojowego. Z pasją podchodzimy do innowacji i jakości, co zostało docenione przez naszych klientów i branżę, czego dowodem są wyróżnienia dla naszych produktów, takie jak Chela-Mag B6, Therm Line oraz Gold Omega 3, które zdobyły tytuł „Produktu Roku 2015”. Założyciel naszej firmy, Stanisław Jedliński, nie tylko wprowadził nas na ścieżkę sukcesu, ale również zapewnił stabilność finansową, co pozwala nam na ciągły rozwój i inwestycje w przyszłość. Jesteśmy dumni, że nasza firma jest synonimem innowacyjności, a współpraca z czołowymi polskimi uczelniami pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów. Nasza historia to nie tylko lata ciężkiej pracy, ale również zaangażowanie w tworzenie produktów, które pomagają ludziom żyć zdrowiej i pełniej. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzają nasi klienci, i zobowiązani do utrzymywania najwyższych standardów jakości i innowacyjności. Razem z naszymi partnerami, pracownikami i klientami, tworzymy historię zdrowia i dobrego samopoczucia, która trwa i rozwija się z każdym dniem.

JEDLIŃSCY SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy JEDLIŃSCY SPÓŁKA CYWILNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JEDLIŃSCY SPÓŁKA CYWILNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JEDLIŃSCY SPÓŁKA CYWILNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca JEDLIŃSCY SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Ekspedientka

    JEDLIŃSCY SPÓŁKA CYWILNA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Sprzedawca - kasier w hurtowni wędlin i artyków ekologicznych.
      - Godziny pracy: 6:15-14:15. Praca od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy w handlu z wędlinami. Wymagana aktualna Książeczka sanepidu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach