Czy to Twoja firma?

Artimex-Bis Piotr Jakubowski praca

Kalisz

Witaj, jestem Artimex-Bis Piotr Jakubowski, Twoim zaufanym partnerem w świecie technologii i innowacji. Nasza przygoda rozpoczęła się w malowniczym Pawłówku, gdzie od 2010 roku z pasją tworzymy historię pełną zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów. Specjalizujemy się w serwisie komputerów, co czyni nas ekspertami w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów technicznych.

Nasza oferta to nie tylko naprawa i konserwacja urządzeń. Z dumą prezentujemy szeroki asortyment produktów, od komputerów i urządzeń peryferyjnych po oprogramowanie, które spełnią oczekiwania zarówno indywidualnych klientów, jak i dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy także producentem baterii i akumulatorów, co pozwala nam na wprowadzanie innowacji i dbanie o zrównoważony rozwój.

Niezwykle ważne jest dla nas również dbanie o środowisko, dlatego angażujemy się w odzysk surowców z materiałów segregowanych. Wierzymy, że odpowiedzialność ekologiczna idzie w parze z nowoczesnym biznesem.

Edukacja jest kolejnym filarem naszej działalności. Oferujemy pozaszkolne formy edukacji, które umożliwiają zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie pasji. W naszej ofercie znajdziesz również usługi z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki, bo wiemy, że dobry wygląd to ważny aspekt profesjonalizmu i samopoczucia.

W Artimex-Bis Piotr Jakubowski zawsze stawiamy na rozwój i innowacyjność, dbając jednocześnie o tradycyjne wartości, jak najwyższa jakość obsługi i zadowolenie klienta. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której technologia służy człowiekowi i środowisku.

Artimex-Bis Piotr Jakubowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetolog Kalisz
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Artimex-Bis Piotr Jakubowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Artimex-Bis Piotr Jakubowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Artimex-Bis Piotr Jakubowski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Artimex-Bis Piotr Jakubowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Artimex-Bis Piotr Jakubowski - oferty archiwalne

  • Kosmetolog

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jeżeli jesteś:

      • kontaktowy,
      • dokładny,
      • masz chęci do samorealizacji i potrzebę doskonalenia swoich umiejętności,
      • a dodatkowo ukończyłeś studia na kierunku kosmetologia... ...zapraszamy do nas do pracy :)

      Oferujemy pracę na najnowocześniejszym światowej klasy sprzęcie z zakresu kosmetologii estetycznej. Dodatkowo zapewniamy pakiet szkoleń, miłą atmosferę w pracy oraz pyszną kawę :)

      Nie wymagamy doświadczenia - jedynym warunkiem koniecznym jest ukończenie studiów na poziomie min. licencjackim z kosmetologii. CV prosimy przesyłać w wiadomości zwrotnej do ogłoszenia.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zabiegów
      • Dbanie o swoje miejsce pracy
      • Umawianie wizyty

      Wymagania

      • Skończone Studia z zakresy kosmetologi lub prawie ukończone
      • Uśmiech na twarzy :)

      Oferujemy

      • Zarobki od 2800 do 4000 zł lub więcej ( system prowizyjny )
      • Umowa o pracę
      • Dobrą kawkę
      • Miłą atmosfere

Pracodawcy w Kaliszu