Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Legante sp. z o.o. praca

Kraków

Legante Sp. z o.o. to biuro księgowe, które powstało aby zapewnić kompleksową obsługę księgową, kadrowo – płacową oraz doradczą. Swoje usługi dostosowujemy do potrzeb indywidualnych klienta. Wysoką jakość usług zapewnia zespół księgowy o długoletnim doświadczeniu w pracy dla wielu branż.

Nasze największe atuty to inwencja, dokładność, sumienność oraz nowoczesność. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowy i kadrowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro Rachunkowe poszukuje osoby sumiennej i dokładnej do prowadzenia KPIR oraz kadr i płac. Jesteśmy zespołem współpracującym ze sobą i wzajemnie sobie pomagamy, dlatego też bardzo chętnie wdrożymy nową osobą do pracy w naszym biurze. Godziny pracy są elastyczne i mogą być zmienne w zależności od potrzeb poszczególnych pracowników. Współpracujemy na podstawie umów o pracę, umów zleceń czy też umów B2B.

      Zakres obowiązków

      • wprowadzanie dokumentacji do programu ksiegowego
      • rozliczenie podatków i wysyłka dokumentacji do US i ZUS
      • przygotowywanie list płac i deklaracji ZUS w programie Płatnik
      • bieżący kontakt z klientami

      Wymagania

      • Znajmomość przepisów podatkowych i kadrowych
      • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
      • Sumienność, dokładność, uprzejmość

      Oferujemy

      • pracę na pełny etat
      • elastyczne godziny pracy
      • możliwości rozwoju i awansu zawodowego
      • wysokie wynagrodzenie i dodatki premiowe
      • pracę w miłym towarzystwie wesołej ekipy

Pracodawcy w Krakowie