Czy to Twoja firma?

Marta Klimczak praca

Kalisz

Ubezpieczenia na życie, plany emerytalne, ubezpieczenia terminowe.

Marta Klimczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center ubezpieczenia

Oferty pracy Marta Klimczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marta Klimczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Marta Klimczak

Adres rejestrowy

Marta Klimczak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Marta Klimczak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Gliwice
  4. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Marta Klimczak - oferty archiwalne

  • Rejestratorka / Sekretarka w gabinecie weterynaryjnym

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      • Obsługa rejestracji gabinetu weterynaryjnego.
      • Potwierdzenie, odwoływanie i zmiana terminów wizyt.
      • Prowadzenie dokumentacji medycznej.
      • Prowadzenie harmonogramów wizyt i grafików pracy lekarzy.
      • Dbałość o obieg dokumentów oraz efektywny przepływ informacji i komunikację.
      • Przyjmowanie płatności za usługi wykonywane w gabinecie.

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie.
      • Komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji z klientami.
      • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.
      • Sumienność w realizacji obowiązków.
      • Umiejętność pracy pod presją czasu.
      • Wysokiej kultury osobistej.
      • Dobrej znajomości pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • Możliwość rozwoju i pozyskiwanie nowych kompetencji.
      • Ciekawą pracę w młodym i kreatywnym zespole.
      • Niezbędne narzędzia do pracy.
      • Umowę o pracę.
      • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Sales Specialist / Specjalista ds. Sprzedaży (Life Protection Advisor)

    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • 5 000 zł / mies.

      Czym będziesz się zajmował?

      • aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów indywidualnych
      • doradztwem w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
      • utrzymywaniem dobrych relacji i opieką nad obecnymi klientami
      • realizacją planów sprzedażowych
      • udziałem w szkoleniach i warsztatach zawodowych

      Wymagania

      Kogo poszukujemy?

      Szukamy osób:

      • z wykształceniem wyższym
      • odnoszących sukcesy w sprzedaży
      • skoncentrowanych na realizacji celów i zadań
      • otwartych, komunikatywnych
      • umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)
      • bez doświadczenia w branży ubezpieczeniowej

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      • możliwość rozwoju zawodowego w rosnącej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
      • atrakcyjny, wieloelementowy system wynagrodzenia
      • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy
      • udział w licznych konkursach, możliwość zdobycia cennych nagród
      • opiekę medyczną, program emerytalny, pakiet sportowy
      • uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych

Pracodawcy w Kaliszu