Czy to Twoja firma?

NORD STAR Marian Pietkiewicz praca

Suwałki

Od momentu naszego założenia w 2006 roku, NORD STAR Marian Pietkiewicz był synonimem wszechstronności i zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości usług w Suwałkach. Nasza firma, choć obecnie zawiesiła działalność, pozostaje w pamięci naszych klientów jako dostawca szerokiej gamy usług, od handlu internetowego po wynajem pojazdów i sprzętu biurowego, a także działalność fotograficzną i specjalistyczne usługi z zakresu opieki zdrowotnej.

Zawsze byliśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do potrzeb rynku i naszych klientów, oferując innowacyjne rozwiązania w handlu detalicznym oraz wynajmie. Nasza działalność fotograficzna była wyrazem naszej pasji do uchwycenia chwil, które na zawsze pozostają w pamięci. W dziedzinie opieki zdrowotnej, nasze usługi były świadectwem troski o dobrostan naszych klientów.

Mimo braku danych na temat naszej misji i wartości, zawsze kierowaliśmy się zasadami profesjonalizmu i zaufania. Nasze usługi były wykonywane z największą starannością i dedykacją, co pozwoliło nam zbudować solidną reputację wśród klientów, którzy polegali na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Nasza historia, choć obecnie zawieszona, jest historią zaangażowania i ciągłego dążenia do doskonałości. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyli nasi klienci. Przygoda NORD STAR Marian Pietkiewicz może być obecnie na pauzie, ale nasze wartości i duch przedsiębiorczości pozostają niezmienne.

NORD STAR Marian Pietkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyrektor Suwałki
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy NORD STAR Marian Pietkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NORD STAR Marian Pietkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NORD STAR Marian Pietkiewicz

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
NORD STAR Marian Pietkiewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Trzcianka
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NORD STAR Marian Pietkiewicz - oferty archiwalne

  • Manager, Kierownik, Dyrektor

    • Suwałki
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Łowca talentów nawiąże wysokodochodową współpracę z kimś, kto ma duże doświadczenie w branży MLM.

      Zakres obowiązków

      Łowca talentów nawiąże wysokodochodową współpracę z kimś, kto ma duże doświadczenie w branży MLM.

      Wymagania

      Doświadczenie w branży MLM

      Oferujemy

      Wysokie wynagrodzenie

      Elastyczne godziny pracy

Pracodawcy w Suwałkach