Czy to Twoja firma?

Urząd Statystyczny w Olsztynie praca

Olsztyn

Jako Urząd Statystyczny w Olsztynie, jesteśmy dumni z naszej roli jako strażników danych dla województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum zadań, od przekształcania zbiorów administracyjnych w zbiory danych statystycznych, po zbieranie, gromadzenie oraz analizowanie informacji z różnych systemów administracji publicznej. Z pasją prowadzimy i realizujemy spisy powszechne oraz inne badania, które są kluczowe dla rozwoju naszego regionu.

Nasze usługi są fundamentem dla wielu decyzji - zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Udostępniamy i rozpowszechniamy wynikowe informacje statystyczne, które są nieocenionym źródłem wiedzy o stanie i potrzebach społeczności, gospodarki, kultury oraz środowiska. Dzięki naszej pracy, mieszkańcy, przedsiębiorcy, naukowcy i decydenci mają dostęp do rzetelnych i aktualnych danych, które są niezbędne do planowania przyszłości.

Chociaż nie zawsze jesteśmy widoczni na pierwszym planie, nasza praca ma ogromne znaczenie dla codziennego życia i długoterminowego rozwoju województwa. Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Dzięki specjalizacji w przetwarzaniu i analizie danych statystycznych, zapewniamy informacje o najwyższej jakości, które są fundamentem dla strategicznych decyzji.

W naszych działaniach kierujemy się zasadami rzetelności, precyzji i odpowiedzialności. Jesteśmy częścią większej całości, podlegając Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, co gwarantuje, że nasze działania są zgodne z ogólnopolskimi standardami i metodologiami.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których liczą się solidne dane i głębokie analizy. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla województwa warmińsko-mazurskiego, opartą na wiedzy i faktach.

Urząd Statystyczny w Olsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ankieter Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Urząd Statystyczny w Olsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Statystyczny w Olsztynie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urząd Statystyczny w Olsztynie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Urząd Statystyczny w Olsztynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Elbląg
  4. Opoczno
  5. Łódź
  6. Kraków
  7. Pasłęk
  8. Wejherowo

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Urząd Statystyczny w Olsztynie - oferty archiwalne

  • Ankieter

    • Ostróda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przeprowadzanie w terenie badań ankietowych wymagających kontaktów z respondentami: odwiedzanie wylosowanych do badań mieszkań, wytypowanych punktów sprzedaży detalicznej i zakładów usługowych. Prace nad ankietami przed ich przekazaniem do sprawdzenia przez koordynatora, symbolizacja ankiet oraz danych zebranych w czasie wywiadu.

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 letni staż pracy. Komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność. Dodatkowe wymagania:znajomość rynku artykułów spożywczych i przemysłowych oraz dóbr i usług dla konsumentów, umiejętność pozyskiwania danych dotyczących cen dóbr i usług. Praca w terenie-powiatu ostródzkiego, miasto Ostróda.CV, List motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie o niekaralności przesłać na adres e-mail Wydz.KadriSzkol.OLS@stat.gov.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +wysługa Umowa o pracę na czas określony - 6 miesięcy. Pracodawca oferuje stabilną pracę w jednostce
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ankieter

    • Elbląg

      Główne obowiązki: prowadzenie w terenie badań ankietowych wymagających kontaktów z respondentami: odwiedzanie wylosowanych do badania mieszkań, wytypowanych punktów sprzedaży detalicznej i zakładów usługowych. Prace nad ankietami przed ich przekazaniem do sprawdzenia przez koordynatora, symbolizacja ankiet oraz danych zebranych w czasie wywiadu.
      Miejsce wykonywania pracy: praca w terenie, powiat elbląski i powiat lidzbarski.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, min.2 letni staż pracy, komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3010 zł brutto + dodatek stażowy
  • Ankieter

    • Elbląg
    • 2 800 zł / mies.

      Zadaniowy system czasu pracy, miejsce wykonywania pracy - powiat elbląski, miasto Elbląg.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, min.2 letni staż pracy, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2800 zł brutto + wysługa lat

Pracodawcy w Olsztynie