Czy to Twoja firma?

Zespół Placówek Szkolno - wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu praca

Nowy Targ

W sercu malowniczego Nowego Targu, nasz Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych jest oazą wiedzy i wsparcia, gdzie każde dziecko, niezależnie od swoich wyzwań, znajduje miejsce do rozwoju i nauki. Ufundowany w 2018 roku, zrodziliśmy się z połączenia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 i Bursy Młodzieżowej, tworząc jednostkę, która jest symbolem innowacji i troski.

Nasza oferta edukacyjna jest wyjątkowa – skupiamy się na kształceniu i wychowaniu dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Rozumiemy, że każdy uczeń jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego nasze metody nauczania są dostosowane do ich unikalnych potrzeb. W Szkole Branżowej wprowadzamy innowacje, które pozwalają uczniom odkrywać swoje pasje i zdolności w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Nie tylko edukujemy – zapewniamy także dom w naszej Bursie Młodzieżowej dla uczniów szkół ponadpodstawowych. To tu, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, młodzież może skupić się na nauce, rozwijając swoje umiejętności i przygotowując się do dorosłego życia.

Specjalizujemy się w edukacji i opiece nad dziećmi z niepełnosprawnościami, co stanowi naszą wyjątkową przewagę konkurencyjną. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć naszym wychowankom w ich edukacyjnej podróży, oferując nie tylko wiedzę, ale także wsparcie emocjonalne i społeczne.

Nasza placówka to nie tylko szkoła, to społeczność, która każdego dnia wspólnie pracuje na rzecz lepszej przyszłości dla naszych uczniów. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do naszej misji, aby każde dziecko miało szansę na pełny rozwój i szczęśliwe życie. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każdy jest ważny i każdy może osiągnąć sukces.

Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu

Siedziba główna

Bursa Młodzieżowa w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo

Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

    Zespół Placówek Szkolno- wychowawczo-opiekuńczych w Nowym Targu
    • Nowy Targ
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel przedmiotu: zajęcia rewalidacyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: oligofrenopedagogika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedmiotu wychowania fizycznego

    • Nowy Targ
    • umowa na zastępstwo

      Nauczyciel przedmiotu wychowania fizycznego osób z niepełnosprawnością

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie fizyczne, specjalizacja: oligofrenopedagogika

      Oferujemy

  • Psycholog

    • Nowy Targ
    • część etatu

      Opieka psychologiczna nad dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

Pracodawcy w Nowym Targu